Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Víkendové závody ve Dvoře Králové nad Labem a Mladé Boleslavi

Více

Zavinili jsme uzavření Chillis kavárny v Pardubicích

Nejedná se o žádný katastrofický scénář, který by zavinil uzavření vyhlášené pardubické kavárny Chillis na třídě Míru. To jsme jen chtěli připravit pro naše závodnice a příležitostně i pro rodiče společné neoficiální ukončení sezóny Krasobruslařského klubu Pardubice.

Více se můžete dočíst v článku zde. Více

Repríza lední revue Svět pohádek a písniček

17. března 2011 - repríza lední revue Svět pohádek a písniček v pardubické ČEZ Aréně přilákala do ochozů 2 500 spokojených diváků, kteří na závěr celého programu obdarovali pardubické krasobruslařky dlouhým potleskem a spokojeným pískáním si vyžádali návrat účinkujících zpět na ledovou plochu. Více

Životní jubileum Jany Skřivánkové a gratulace v České Třebové 21. 1. 2011

Přesně v pátek, 21. ledna 2011, oslavila své životní jubileum dlouholetá členka Krasobruslařského klubu Pardubice ing. Jana Skřivánková. V klubu působila jako závodnice ověnčená mnoha úspěchy, které se dostavují i po ukončení aktivní závodní činnosti a přeorientování se do role trenérské, když jako trenérka vede nejen sólisty, ale také i skupinu synchronizovaného bruslení Orion. I na poli trenérském získává se svými svěřenkyněmi mnoho úspěchů.
Symbolicky utajená gratulace proběhla při vystoupení lední revue Svět pohádk a písniček v České Třebové. Více

Lední show Svět pohádek a písniček 2011 v České Třebové 21. 1. 2011

Tentokrát jsme s naší lední revue Svět pohádek a písniček vystupovali na zimním stadionu v České Třebové, kam jsme byli s naší show pozváni. Skvělé zázemí i servis ze strany pořadatelů byl vynikající a českotřebovské publikum bylo úžasné - dokázalo nejen 2x vyprodat českotřebovský zimní stadion, ale také vytvořilo skvělou atmosféru při samotné show. Více

2010 Vánoční besídka

I k našim krasobruslařkám a jejich trenérkám dolehl předvánoční čas a atmosféra. A protože většina našich závodnic bude trávi čas doma u svého vánočního stromečku a v kruhu svých nejbližších, uspořádaly si holky svůj Štědrý den a jako správná parta a tým nezapomněly na malé dárečky pro své kamarádky, ale také i pro své trenéry. Více

Strana: 1, 2, 3, 4

Aktuality

 • 23. 10. 2019 5. lekce kurzu bruslení se koná 27.10.2019

  5. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 27. října 2019 od 14:30 hod. v malé hale pardubické enteria areny.

  14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

 • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

  Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

 • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

  Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.