Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Dne 28.října 2017 se uskuteční 48.ročník Malé ceny Pardubic

Dne 28.října 2017 se uskuteční 48.ročník Malé ceny Pardubic 48.ročník MC Pardubice 2017

Dne 28. října 2017 se uskuteční v pardubické Tipsport areně v pořadí již 48. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Poháru ČKS - A. Více

9. září 2017

Rozpis soustředění č. 3 Pardubice 2017

Rozpis soustředění č.3 v Pardubicích: Více

18. srpna 2017

Rozloučení s loňskou sezónou 2016/2017 ve Starém Hradišti

Rozloučení s loňskou sezónou proběhlo na fotbalovém hřišti ve Starém Hradišti na konci června. Počasí nám přálo a za hezkého slunečního počasí proběhlo poděkování závodníkům za pěkné výsledky a výbornou tréninkovou morálku. V příjemném odpoledni proběhly i různé soutěže, za které děti byly odměněny. Více

23. července 2017

Z Jihlavského ježka 2017 vezou skupiny znovu medaile!!!

Z Jihlavského ježka 2017 vezou skupiny znovu medaile!!! Avalanche

V sobotu 11.2.2017  se uskutečnily druhé závody skupin synchronizovaného bruslení v ČR "Jihlavský Ježek 2017"  a to na jihlavském zimním stadiónu.

Náš oddíl měl celkem tři zástupce a to skupinu Polárky, ORION a Avalanche. Naše skupiny startovaly v kategoriích Juvenile, Mixed Age a Adult.

Z druhých závodu si každá ze skupin přivezla znovu medaile!!! Více

12. února 2017

Lední revue "Z pohádky do pohádky" se moc líbila

Lední revue Lední revue 2017

Velký den pro pardubický krasobruslařský klub, jednotlivé závodnice a i pro trenérky nastal ve středu 1.2.2017. Tento den se již v 6:30 hodin sešli všichni účastníci lední show v prostorách pardubické Tipsport arény, kde se postupně připravovali na dopolední vystoupení, kterému předcházela ještě jedna zkouška ve velké hale, která tak byla uzavřena pro příchozí.

Po sedmé hodině vyjely pardubické závodnice na led, aby ještě před samotným vystoupením stihly rozbruslení a ještě se ladily poslední choreografické prvky. V 8:45 hodin se již mohli první nejmenší návštěvníci postupně usazovat na tribuny velké haly Tipsport arény tak, aby si mohli zajistit nejlepší výhled na ledovou plochu a tím i na jednotlivé vystupující.

Vzhledem k tomu, že na lední show přijížděly autobusy s žáky základních škol mimo Pardubice, dokonce i z Holic a Přeloče, bylo vzhledem k problémům na silnicích samotný program o několik minutek odložen tak, aby i poslední návštěvníci měli možnost shlédnout celý program.

Naši lední show také navštívil i náměstek primátora města Pardubic Jakub Rychtecký, Mgr. A nebyla to pouze návštěva, ale pan náměstek primátora byl přímo po skončení lední revue u ledu, neboť přímo na ledové ploše odpovídal na otázky moderátorky Majky Schillerové. Na závěr rozhovoru poděkoval předseda pardubického klubu Ing. Miroslav Blaťák panu náměstku primátora za jeho návštěvu.

Dále pak předseda klubu poděkoval ing. Janě Skřivánkové předal ji květinu za přípravu celé revue a popřál dodatečně vše nejlepší k narozeninám. Více

3. února 2017

Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, ... 40

Aktuality

  • 25. 9. 2017 Schůzka rodičů - MC Pardubic

    Ve čtvrtek dne 28.9. 2017 se koná schůzka rodičů ohledně našeho závodu "MC Pardubic".  Chtěli bychom Vás rádi požádat o spolupráci při realizaci Malé ceny Pardubic. Schůzka se bude konat v naší šatně  na ZS v 15,30 hod.

  • 6. 9. 2017 Podzimní kurz bruslení

    Dne 15.10.2017 bude zahájen podzimní kurz bruslení. Chcete-li své děti nechat zdokonalit, nebo proniknout do tajů bruslařského umění, neváhejte a přihlaste se do kurzu již nyní, nebo se informujte u kontaktní osoby. Přihlášku je nutné provést pouze prostřednictvím registračního formuláře na této stránce. Případné další informace Vám můžeme poskytnout prostřednictvím kontaktní osoby Zdeňka Procházky na tel. čísle 725 058 564 (popř. e-mailu: info@krasopce.cz). Kurz bruslení je určen pro děti od 4 let, ale také pro dospělé. Lekce bruslení jsou rozděleny do  8 lekcí, když jedna výuková hodina je 45 minut a probíhá jednou týdně vždy o víkendu. Orientační cena kurzu: 800,- Kč. Platba předem v den zápisu.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.