Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Rozpis soustředění č. 3 Pardubice 2017

Rozpis soustředění č.3 v Pardubicích: Více

18. srpna 2017

Rozloučení s loňskou sezónou 2016/2017 ve Starém Hradišti

Rozloučení s loňskou sezónou proběhlo na fotbalovém hřišti ve Starém Hradišti na konci června. Počasí nám přálo a za hezkého slunečního počasí proběhlo poděkování závodníkům za pěkné výsledky a výbornou tréninkovou morálku. V příjemném odpoledni proběhly i různé soutěže, za které děti byly odměněny. Více

23. července 2017

Z Jihlavského ježka 2017 vezou skupiny znovu medaile!!!

Z Jihlavského ježka 2017 vezou skupiny znovu medaile!!! Avalanche

V sobotu 11.2.2017  se uskutečnily druhé závody skupin synchronizovaného bruslení v ČR "Jihlavský Ježek 2017"  a to na jihlavském zimním stadiónu.

Náš oddíl měl celkem tři zástupce a to skupinu Polárky, ORION a Avalanche. Naše skupiny startovaly v kategoriích Juvenile, Mixed Age a Adult.

Z druhých závodu si každá ze skupin přivezla znovu medaile!!! Více

12. února 2017

Lední revue "Z pohádky do pohádky" se moc líbila

Lední revue Lední revue 2017

Velký den pro pardubický krasobruslařský klub, jednotlivé závodnice a i pro trenérky nastal ve středu 1.2.2017. Tento den se již v 6:30 hodin sešli všichni účastníci lední show v prostorách pardubické Tipsport arény, kde se postupně připravovali na dopolední vystoupení, kterému předcházela ještě jedna zkouška ve velké hale, která tak byla uzavřena pro příchozí.

Po sedmé hodině vyjely pardubické závodnice na led, aby ještě před samotným vystoupením stihly rozbruslení a ještě se ladily poslední choreografické prvky. V 8:45 hodin se již mohli první nejmenší návštěvníci postupně usazovat na tribuny velké haly Tipsport arény tak, aby si mohli zajistit nejlepší výhled na ledovou plochu a tím i na jednotlivé vystupující.

Vzhledem k tomu, že na lední show přijížděly autobusy s žáky základních škol mimo Pardubice, dokonce i z Holic a Přeloče, bylo vzhledem k problémům na silnicích samotný program o několik minutek odložen tak, aby i poslední návštěvníci měli možnost shlédnout celý program.

Naši lední show také navštívil i náměstek primátora města Pardubic Jakub Rychtecký, Mgr. A nebyla to pouze návštěva, ale pan náměstek primátora byl přímo po skončení lední revue u ledu, neboť přímo na ledové ploše odpovídal na otázky moderátorky Majky Schillerové. Na závěr rozhovoru poděkoval předseda pardubického klubu Ing. Miroslav Blaťák panu náměstku primátora za jeho návštěvu.

Dále pak předseda klubu poděkoval ing. Janě Skřivánkové předal ji květinu za přípravu celé revue a popřál dodatečně vše nejlepší k narozeninám. Více

3. února 2017

Důležité informace k parkování autobusů dne 1.2.2017 při lední revui "Z Pohádky do pohádky"

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky na parkování výrazně překročily kapacitu parkoviště u Tispsport areny Pardubice, byla ve spolupráci s odborem dopravy města Pardubic zajištěna možnost bezplatného parkování autobusů přímo na Sukově třídě v pravém jízdním pruhu (obdobně jako tomu je při hokejových utkáních).

 

Prostor pro parkování autobusů bude na Sukově třídě vyhrazen dopravním značením, a to ve středu 1.2.2017 v době od 8,00 do 12,00 hodin. Více

30. ledna 2017

Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, ... 41

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.