https://www.hublotwatches.to forum includes a elegant creative world. we offer a wide range of the latest and quality https://perfectrichardmille.com/. audemarspiguetwatches carries on to redesign not to mention accentuate the nation's cid benchmarks. tooth write plus carving skill might focus on a astonishing superior with high quality replica watch. choosing saleslingerie.com is your best choice. to buy 1:1 diamond art kits in online shop. wide range of https://www.fendireplica.ru available online on our shop. target the improvement of ultra-thin computer hardware bits is simply https://www.balmainreplica.ru for sale in usa function wishes. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap numberone.to wholesale rimowa.
Přhláška na zimní kurz bruslení konaní od 18.1.2015 - Krasobruslařský klub Pardubice

Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Přhláška na zimní kurz bruslení konaní od 18.1.2015

Od 18.1.2015 bude zahájen zimní kurz bruslení. Chcete-li své děti nechat zdokonalit, nebo proniknout do tajů bruslařského umění, neváhejte a přihlaste se do kurzu již nyní, nebo se informujte u kontaktní osoby. Přihlášku je nutné provést pouze prostřednictvím registračního formuláře na této stránce. Případné další informace Vám můžeme poskytnout prostřednictvím kontaktní osoby Štěpánky Holštajnové na tel. čísle 725 572 274.

Kurz bruslení je určen pro děti od 4 let, ale také pro dospělé. Lekce bruslení jsou rozděleny do  8 lekcí, když jedna výuková hodina je 45 minut a probíhá jednou týdně vždy o víkendu. Orientační cena kurzu: 800,- Kč. Platba předem v den zápisu.

Přesný časový začátek a rozdělení do jednotlivých skupin bude upřesněn podle počtu přihlášených účastníků kurzu a podrobné informace o začátku a průběhu kurzu najdete na www stránkách.

Přihláška na kurz bruslení

Kurz bruslení pořádáme 2x ročně pro děti i dospělé.

Tučně označené položky je nutné vyplnit.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.