https://www.hublotwatches.to forum includes a elegant creative world. we offer a wide range of the latest and quality https://perfectrichardmille.com/. audemarspiguetwatches carries on to redesign not to mention accentuate the nation's cid benchmarks. tooth write plus carving skill might focus on a astonishing superior with high quality replica watch. choosing saleslingerie.com is your best choice. to buy 1:1 diamond art kits in online shop. wide range of https://www.fendireplica.ru available online on our shop. target the improvement of ultra-thin computer hardware bits is simply https://www.balmainreplica.ru for sale in usa function wishes. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap numberone.to wholesale rimowa.
KARNEVAL NA LEDĚ - závěrečná lekce kurzu bruslení - Krasobruslařský klub Pardubice

Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

KARNEVAL NA LEDĚ - závěrečná lekce kurzu bruslení

Poslední lekce kurzu bruslení se uskuteční v neděli 16. března 2014 v pardubické ČEZ Aréně (malá hala). A právě na tuto závěrečnou lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách. Rádi bychom se společně vrátili do pohádek, byli filmovými hrdiny či jinými postavami, které budou bruslit v rámci ukončení kurzu. 

Neděle 16. března 2014 bude karnevalová se začátkem v 16:30 hod pro skupinu "A" a tu v 17:15 hodin vystřídá skupina "B". Bude otázkou, která skupina bude mít větší inspiraci a předvede ty lepší masky.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.