Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

MČR žactva 2015 se uskutečnilo v Orlové

15. března 2015

Nikola Rychtaříková Nikola Rychtaříková

Ve dnech 6.-8.3.2015 se uskutečnilo na zimním stadionu v Orlové MČR žactva, mladšího a nejmladšího žactva a tanečních párů mladšího žactva. I náš klub měl na tomto mistrovství své zastoupení a to v kategorii žactva a nejmladšího žactva. Losování proběhlo v Domu dětí a mládeže a bylo velmi pěkně připravené. Raut, který byl na závěr losování pro závodníky připravený byl pro ně odměnou za celoroční práci.

 

Postupovým klíčem je umístění závodnic celostátním žebříčku  do 24. resp. 30. místa, kde v každé kategorii je více jak sto závodníků.  Už tedy samotná účast v takovém závodě je obrovským úspěchem.

 

V kategorii nejmladších žaček si vybojovaly účast K. Ryšavá nominovala se ze 17. místa a

N. Málková se nominovala z posledního postupového místa, ale je nutné podotknout, že v této kategorii bude moci závodit ještě příští sezónu a byla nejmladší účastnicí celého šampionátu. Obě předvedly velmi pěknou jízdu a Karolínce se podařilo vybojovat si místo v první desítce a skončila na velmi pěkném 9. místě. Natálka pokazila poslední prvek, kombinovanou piruetu a tím podle nových pravidel ztratila tři cenné body to ji odsunulo na poslední pozici.

 

V kategorii žaček zastupovala náš klub N. Rychtaříková. V této skupině startuje 30.závodnic, startovní pole je velmi vyrovnané, zvláště v krátkém programu. Stačí sebemenší chybička, která je ihned penalizována. Po krátkém programu byla na 14. místě, ale to v takovém startovním poli a konkurenci nic neznamená. Výborně zajetá volná jízda ji posunula na 7. místo v celkovém pořadí.

 

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.