Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Před domácím publikem Avalanche první, ORION a Polárky druhé

9. března 2016

Slavnostní zahájení Slavnostní zahájení

V Tipsport areně v Pardubicích se 28.2.2016 uskutečnilo Mistrovství České republiky a Přebor České republiky v synchronizovaném bruslení pro rok 2016.

 

Náš oddíl měl v konkurenci 20-ti týmu hnedka tři skupiny synchronizovaného bruslení a to v kategorii mladší žákyně tým Polárky, junioři ORION - Junior a kategorii Adult tým Avalanche.

 

Naše skupina Avalanche před domácím publikem naplnila papírové předpoklady a s přehledem svoji kategorii vyhrála.

Naše juniorky předvedly velice kvalitní výkon jak v krátkém programu tak i ve volné jízdě a dostaly se přes hranici sto bodů. Bohužel ani toto nestačilo na tým Darlings z Brna a skončily na druhém místě.

Skupině Polárky uteklo vítězství ve své kategorii pouze o 1,76 bodu a skočily na druhém místě i když zvládly náročnou jízdu a jely s velkým elánem nestačily na tým Kometa z Prahy, který disponuje starším a zkušenějším týmem.

Aktuality

  • 14. 12. 2017 Zimní kurz bruslení

    Dne 7.1.2018 bude zahájen zimní kurz bruslení. Chcete-li své děti nechat zdokonalit, nebo proniknout do tajů bruslařského umění, neváhejte a přihlaste se do kurzu již nyní, nebo se informujte u kontaktní osoby. Přihlášku je nutné provést pouze prostřednictvím registračního formuláře na této stránce. Případné další informace Vám můžeme poskytnout prostřednictvím kontaktní osoby Zdeňka Procházky na tel. čísle 725 058 564 (popř. e-mailu: info@krasopce.cz).

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.