Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Orion - Junior jsou již v Salzburgu

22. ledna 2015

Dnes ráno odjelo se naše družstvo synchronizovaného bruslení ORION-Junior na nominační závod na mistrovství světa do Rakouska. Zde v Salzburgu se koná od 22-24.1.2015 na stadiónu Eisareně  mezinárodní závod "Mozart Cup 2015".

 

Do Salzburgu skupina dorazila kolem čtvrté hodiny odpolední, kde po příjezdu se šla ubytovat do hotelu. Po ubytování šla děvčata na prohlídku centra města. Prohlídku města nestihla bohužel nestila Kačka Kubištová a Kája Holštajnová, která v doprovodu trenérů a vedoucího týmu se po prezentaci zúčastnila slosování. Při losování si kapitánka týmu Katka vytáhla šťastné číslo sedm. Doufáme, že to bude šťastné číslo po celou dobu závodů a dovede nás na přední místa před další týmy z České republiky. Celkem v kategorií juniorů startuje celkem 18 týmů.

 

Aktuality

  • 23. 12. 2019 Zimní kurz bruslení 2020

    Vzhledem k velké vytíženosti ledové plochy na zimním stadiónu se zimní kurz bruslení 2020 neuskuteční. Děkujeme Vám za pochopení.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.