Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Získali jsme tajnou nahrávku z přípravy na Mistrovství ČR.... nepropásněte příležitost ji vidět

Dnes se nám podařilo získat unikátní nahrávku z přípravy na únorové Mistrovství České republiky v synchronizovaném bruslení, které se bude konat právě v pardubické ČEZ Aréně. Máte tak jedinečnou příležitost shlédnout utajovanou nahrávku, která by mohla být s využitím divoké karty pro nasazení skupin s nejvyššími ambicemi.

Právě dnes jsme díky této nahrávce mohli vidět přípravu skupiny synchronizovaného bruslení, která se netají, že by chtěla ve své kategorii získat příčiky nejvyšší. Dle závodnice O.H. se bude jednat o účast skupiny v kategorii Adult, proto s blížícím se konáním mistrovského závodu nenechávají nic náhodě a pilně se připravují na vrchol letošní krasobruslařské sezóny, který bude okořeněn ještě podmínkami domácího ledu, kde se chce skupina zejména prezentovat.

Oficiální stránky Mistrovství České republiky v krasobruslení 2012 jsou na adrese www.mistrovstvicr2012.cz.


Chtěli bychom věřit, že Vás také tato získaná nahrávka překvapí.....Aktuality

  • 23. 12. 2019 Zimní kurz bruslení 2020

    Vzhledem k velké vytíženosti ledové plochy na zimním stadiónu se zimní kurz bruslení 2020 neuskuteční. Děkujeme Vám za pochopení.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.