Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Získali jsme tajnou nahrávku z přípravy na Mistrovství ČR.... nepropásněte příležitost ji vidět

Dnes se nám podařilo získat unikátní nahrávku z přípravy na únorové Mistrovství České republiky v synchronizovaném bruslení, které se bude konat právě v pardubické ČEZ Aréně. Máte tak jedinečnou příležitost shlédnout utajovanou nahrávku, která by mohla být s využitím divoké karty pro nasazení skupin s nejvyššími ambicemi.

Právě dnes jsme díky této nahrávce mohli vidět přípravu skupiny synchronizovaného bruslení, která se netají, že by chtěla ve své kategorii získat příčiky nejvyšší. Dle závodnice O.H. se bude jednat o účast skupiny v kategorii Adult, proto s blížícím se konáním mistrovského závodu nenechávají nic náhodě a pilně se připravují na vrchol letošní krasobruslařské sezóny, který bude okořeněn ještě podmínkami domácího ledu, kde se chce skupina zejména prezentovat.

Oficiální stránky Mistrovství České republiky v krasobruslení 2012 jsou na adrese www.mistrovstvicr2012.cz.


Chtěli bychom věřit, že Vás také tato získaná nahrávka překvapí.....Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.