Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Závody v Prostějově bez výrazných úspěchů

5. března 2012

A jak jsme poznali přímo v dějišti krasobruslařských závodů v Prostějově, někteří závodníci přijeli do Prostějova i s vědomím, že nebyli přijati z důvodu plné kapacity kategorie a pevně doufali, že se někdo v příslušné kategorii nedostaví a oni budou jako náhradníci přijati dodatečně do závodů. Důvod byl prostý - jednalo se o poslední závod pře celoročním vyhodnocením jednotlivých kategorií, proto u některých závodníků maximální snaha o získání posledních bodů.

Za pardubické krasobruslení do Prostějova odjely pouze dvě závodnice - Vendula Hooper a Tereza Uhlířová. Pro starší Vendulu Hooper to byl závod v rámci Poháru ČKS v kategorii nejmladší žačky, kde se v konečném pořadí umístila na 11. místě.

O příčku hůře dopadla klubová kolegyně Tereza Uhlířová, která v konečném hodnocení skončila na 12. místě, což vzhledem k absolvování závodu s vysokou horečkou je ještě velkým úspěchem.

Aktuality

  • 14. 12. 2017 Zimní kurz bruslení

    Dne 7.1.2018 bude zahájen zimní kurz bruslení. Chcete-li své děti nechat zdokonalit, nebo proniknout do tajů bruslařského umění, neváhejte a přihlaste se do kurzu již nyní, nebo se informujte u kontaktní osoby. Přihlášku je nutné provést pouze prostřednictvím registračního formuláře na této stránce. Případné další informace Vám můžeme poskytnout prostřednictvím kontaktní osoby Zdeňka Procházky na tel. čísle 725 058 564 (popř. e-mailu: info@krasopce.cz).

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.