Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Z ledu přímo do nemocnice.....

20. června 2011

Dnes začala nástavba trénování v prostřední zimního stadionu v Nymburku. Ráno se do nymburského azylu vypravila skupina hned několika děvčat a společně se svými trenérkami   využila možnost trénování při soustředění krasobruslařek z Olomouce.

Děvčata přijela ráno do Nymburka a absolvovala již dopolední tréninkové jednotky, kdy bylo rozdělení na skupiny malých krasobruslařek a krasobruslařek již velké. Během dopoledních tréninků se jednalo o standardní průběh, ale překvapení přišlo při odpoledním tréninku větších krasobruslařek.

Tak jako jsme byli vděční za Kristýnu Hloucalovou, že nám dává mnoho podmětů a námětů na články na naše www stránky, tak dnes se nedobrovolně stala také hlavní náplní tohoto článku. Bohužel při odpoledním tréninku a při trojitém skoku dopadla tak nešťastně na led, že musela být hned z ledu odvezena do nemocnice k ambulantnímu ošetření. Z tribuny zimního stadionu bylo již bezprostředně po pádu zřejmé, že nebude něco v pořádku. Kristýna se známkami velkých bolestí odjela na střídačku, kde bylo konstatováno vykloubení levého ramene a muselo se ihned do nedaleké nemocnice.

Kristýna absolvovala na nymburské ambulanci vyšetření včetně nutného rentgenu se závěrem, že je to recidiva vykloubeného ramene, které si vyžádá důkladné vyšetření a léčení. Kristýna si vyslechla ortel od lékařů a odjela zpět na zimní stadion, kde následně společně s trenérkou Ivou Balcarovou a dalšími krasobruslařkami odjela po skončení tréninkových procesů domů.

Kristýna se následně zřejmě podrobí důkladnému vyšetření v Pardubicích, které následně ukáže další postup v léčení. Samozřejmě jsme byli všichni napnuti, jak Kristýna dopadne při ambulantním vyšetření a samozřejmě jsme byli rádi, že se nejednalo o zranění, které by si vyžádalo např. okamžitý chirurgický zákrok. Přejeme Kristýně brzké uzdravení a návrat na ledovou plochu, aby mohla společně s Ivou Balcarovou dále připravovat malé krasobruslařské naděje našeho klubu.

 

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.