Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Z Brna jsme odjeli s prvenstvím.....

12. března 2011

O tomto víkendu se v Brně koná Mistrovství České republiky žactva, které je vyvrcholením právě končící sezóny 2010 / 2011. Do brněnské metropole se kromě závodnic, které se kvalifikovaly na Mistrovství, sjeli také všichni, kteří se zúčastnili v mladších kategoriích pohárových závodů.

Právě při příležitosti Mistrovství České republiky žactva bylo v sobotu vyhlášeno celkové pořadí pohárových závodů - Poháru Českého krasobruslařského svazu (Pohár ČKS) a Českého poháru. A právě v kategorii Nováčku mladších A v Poháru ČKS si jela do Brna z našeho oddílu převzít titul za celkové vítězství a prvenství v této kategorii Tereza Uhlířová, která mohla získat ještě i umístění v Českém poháru, ale bohužel ji 3. místo uniklo o pouhý bod a skončila na krásném 4. místě. Samozřejmě Terezka nepřijela do Brna pouze pro pohár a  výhru, ale v sobotu jela stejně jako ostatní členové pardubického krasobruslařského klubu držet palce svým starším kamarádkám, které se na Mistrovství v žákovských kategoriích probojovaly. Další příznivci pardubického krasobruslení dorazí do Brna v neděli.

V sobotu byly průběžné výsledky následující:

mladší žačky            KUBIŠTOVÁ Kateřina                       6. místo
     
žačky KOCKOVÁ Michaela 8. místo
  DOUBRAVOVÁ Kateřina 14. místo
  HOLŠTAJNOVÁ Karolína 25. místo
  MELICHAROVÁ Karolína 28. místo

Aktuality

 • 4. 12. 2019 Organizační informace k nedělnímu kurzu bruslení!!!!!!

  Vzhledem ke konání hokejového zápasu ve velké hale bude používám pouze boční vchod do malé haly. Převlékání bude umožněno pouze na střídačkách malé haly.

 • 3. 12. 2019 8. lekce kurzu bruslení se koná 8.12.2019

  Závěrečná lekce zimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 8. prosince 2019 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách. Rádi bychom se společně vrátili do pohádek, byli filmovými hrdiny či jinými postavami, které budou bruslit v rámci podzimního kurzu. 

  Neděle 8. prosince 2019 bude karnevalová lekce se začátkem v 17:00 - 17:45 hod pro skupinu "A" a tu 17:45 - 18:30 hodin vystřídá skupina "B". Bude otázkou, která skupina bude mít větší inspiraci a předvede ty lepší masky. Vzhledem ke konání hokejového zápasu ve velké hale bude používám pouze boční vchod do malé haly. Převlékání bude umožněno pouze na střídačkách malé haly.

 • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

  Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.