Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Z Brna jsme odjeli s prvenstvím.....

12. března 2011

O tomto víkendu se v Brně koná Mistrovství České republiky žactva, které je vyvrcholením právě končící sezóny 2010 / 2011. Do brněnské metropole se kromě závodnic, které se kvalifikovaly na Mistrovství, sjeli také všichni, kteří se zúčastnili v mladších kategoriích pohárových závodů.

Právě při příležitosti Mistrovství České republiky žactva bylo v sobotu vyhlášeno celkové pořadí pohárových závodů - Poháru Českého krasobruslařského svazu (Pohár ČKS) a Českého poháru. A právě v kategorii Nováčku mladších A v Poháru ČKS si jela do Brna z našeho oddílu převzít titul za celkové vítězství a prvenství v této kategorii Tereza Uhlířová, která mohla získat ještě i umístění v Českém poháru, ale bohužel ji 3. místo uniklo o pouhý bod a skončila na krásném 4. místě. Samozřejmě Terezka nepřijela do Brna pouze pro pohár a  výhru, ale v sobotu jela stejně jako ostatní členové pardubického krasobruslařského klubu držet palce svým starším kamarádkám, které se na Mistrovství v žákovských kategoriích probojovaly. Další příznivci pardubického krasobruslení dorazí do Brna v neděli.

V sobotu byly průběžné výsledky následující:

mladší žačky            KUBIŠTOVÁ Kateřina                       6. místo
     
žačky KOCKOVÁ Michaela 8. místo
  DOUBRAVOVÁ Kateřina 14. místo
  HOLŠTAJNOVÁ Karolína 25. místo
  MELICHAROVÁ Karolína 28. místo

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.