Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vystupovaly jsme při -10 a zima svědčila jak Ivánkovi tak Nastěnce

30. prosince 2010

Pardubické krasobruslařky dnes měly ojedinělou příležitost si zavzpomínat na časy, kdy ještě závodily jejich starší kamarádky, které ještě závodily na otevřených stadionech. A že to neměly krasobruslařky ani dnes jednoduché svědčí fakt, že venkovní teploměr ukazoval na -10 °C.

Nejdříve na úvod zajela svou volnou jízdu Terezka Uhlířová, která svou choreografií na známého Chňapíka zahájila oficiálně karnevalový rej. Hned po ní následovala Statistika v podání Káti Kubištové. No a na závěr, zcela symbolicky, bylo závěrečné vystoupení Nastěnky a Ivánka ze známé ruské pohádky Mrazík. Ano, dalo by se říi, že právě jim byly tyto pro mnohé extrémní teploty šity přímo na míru v podání Káti Ševcové a Míši Kockové.

Všechna vystoupení v podání pardubických krasobruslařek se přítomným bruslařům, rodičům i technikům, kteří ještě upravují prostory pro nedělní utkání v rámci Open Air Game, líbila a zasloužila s nejen potlesk všech, ale také i obdiv, jak je možné v takov extrémní teplotě vystupovat.

Aktuality

  • 17. 8. 2018 Jednání Výboru Krasobruslařského klubu Pardubice

    Jednání Výboru Krasobruslařského klubu Pardubice se uskuteční v pondělí 20.8.2018 v 17,30 hodin.
    Místo konání: Press centrum ČSOB Pojišťovny ARENY.

  • 16. 8. 2018 Časový harmonogram soustředění od 20-24.8. 2018

    Byl vložen časový harmonogram soustředění od 20-24.8. 2018. V pondělí bude sraz dětí v naší šatně v 7:30hod.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.