Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Výbor KK Pardubice - lední revue Svět pohádek a písniček bude k vidění opět v březnu

8. února 2011

Včera v podvečerních hodinách se uskutečnilo řádné jednání výboru Krasobrusalřského klubu Pardubice, které mělo na programu kromě běžných záležitostí týkajících se organizace činnosti klubu, ekonomických záležitostí aj. zejména také otázku týkající se březnového termínu lední revue Svět pohádek a písniček.

Z jednání výboru vyplynulo, že se začínají navyšovat dluhy jednotlivých závodnic. Tato záležitost bude řešena zasláním upozornění s výzvou k vyrovnání dlužných částek. Pro případ, že dotčené závodnice, resp. jejich rodiče nevyužijí v náhradním termínu doplatit dlužné částky, bude přistoupeno k aplikaci zákazu vstupu na ledovou plochu až do konečného vyrování dlužných částek. Bohužel by se jednalo o nepříjemnou věc, která v době závodů bude mít dopad zejména na danou závodnici.

Dalším bodem jednání byly otázky týkající se skupin synchronizovaného bruslení a skupiny trenérky Kateřiny Petrusové, která k 31. březnu 2011 ukončuje činnost trenérky a v tuto chvíli bude na trenérské radě, jak bude tato záležitost řešena a návrh konkrétního řešení bude ze strany trenérské rady předložen výboru KK Pardubice ke konečnému schválení.

Výbor se zabýval také i trénováním po skončení sezóny, řešila se problematika klubových soustředění a využití tělocvičen pro suchou přípravu v době, kdy nebude v Pardubicích ledová plocha k dispozici.

Všemi očekávaný bod týkající se dalšího vystoupení v rámci lední revue Svět pohádek a písniček v pardubické ČEZ Aréně byl jako jeden z posledních bodů programu. Po krátké diskusi byl schválen konečný termín 17. března 2011 od 17 hodin (původní termín 18. 3. 2011 byl na žádost MRF Pardubice a.s. přesunut o den dříve). Na základě tohoto rozhodnutí se členové výboru KK Pardubice dohodli na jednotlivých úkolech spojených s realizací březnového vystoupení show Svět pohádek a písniček v pardubické ČEZ Aréně.

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.