Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vítězná vlna pouze v Brně, v Děčíně bez bedny

13. února 2011

Tento víkend byl opět závodní a závodilo se v opačných koutech České republiky. Pardubické závodnice se zúčastnily obou závodů, když jedna skupiny pardubických krasobruslařek jela do Děčína, druhá pak na opačnou stranu, do Brna.

Závodnice, které absolvovaly závody v Děčíně přijely do Pardubic ze medailí, když v rámci jednotlivých kategorií bylo nejlepším umístěním 4. místo v kategorii Žačky nemladší Adélky Doubravové a 5. místo v kategorii Žaček, které obsadila Kateřina Ševcová.

Úspěšnější závody měly závodnice v Brně, které se zúčastnily Memoriálu zasloužilého trenéra Stanislava Suka. Ve svých kategoriích nenašly přemožitelky Petra Morávková v Poháru ČKS v kategorii Nováčci A a Kristýna Moličová v kategorii Přípravka B. V Českém poháru se prosadila na stupně vítězů, na 2. místo Tereza Uhlířová.

Jednotlivé výsledky závodů v Brně a v Děčíně najdete v tabulce. Informace včetně výsledkového servisu publikovány také v Pardubickém deníku.

 

Memoriál zasl. trenéra Stanislava Suka v Brně
Nováčci mladší               Český pohár                UHLÍŘOVÁ Tereza                        2. místo
Nováčci A Pohár ČKS MORÁVKOVÁ Petra 1. místo
  PEJCHOVÁ Adéla 5. místo
Přípravka A Pohár ČKS KADLECOVÁ Denisa 12. místo
Přípravka B Pohár ČKS MOLIČOVÁ Kristýna 1. místo
Křišťálová brusle 2011, Děčín
Žačky Český pohár ŠEVCOVÁ Kateřina 5. místo
KOCKOVÁ Michaela 9. místo
HOLŠTAJNOVÁ Karolína 16. místo
DOUBRAVOVÁ Kateřina 20. místo
Žačky mladší Český pohár REJMANOVÁ Markéta 14. místo
Žačky nejmladší Český pohár DOUBRAVOVÁ Adéla 4. místo
PLŠKOVÁ Anna 17. místo
       

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.