Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vítězná nota i v Mladé Boleslavi a Příbrami pokračuje

30. ledna 2011

V sobotu se uskutečnily krasobruslařské závody II. ročník Mladoboleslavského poháru a závody Mistrovství a Přeboru SSB v Příbrami. Na obou závodech mělo pardubické krasobruslení své zastoupení, které rozhodně neudělalo ostudu.

Při středočeských závodech v Mladé Boleslavi v rámci Poháru ČKS reprezentoval pardubické krasobruslení trojlístek ve složení Péťa Morávková a Adélka Pejchová v kategorii Nováčci A a Terezka Uhlířová v kategorii Nováčci mladší A. Naše zástupkyně si nevedly vůbec zle, když Terezka Uhlířová svou kategorii Nováčků mladších A vyhrála a v kategorii Nováčci A byla na krásném 3. místě Péťa Morávková a hned za ní skončila Adélka Pejchová.

V Příbrami se v rámci Mistrovství a Přeboru SSB odehrál souboj skupin synchronizovaného bruslení, kde náš klub a naše město reprezentovaly skupiny Orion a Amazonky. V seniorské kategorii získala naše skupina synchronizovaného bruslení Orion 1. místo a krásného výsledku dosáhla také skupina Amazonky v juniorské kategorii, kategorii žaček, kde obsadila 2. místo.

 

II. ročník Madoboleslavského poháru  
Nováčci mladší A             Pohár ČKS               UHLÍŘOVÁ Terezka                           1. místo
Nováčci A Pohár ČKS MORÁVKOVÁ Petra 3. místo
PEJCHOVÁ Adélka 4. místo
Mistrovství a Přebor SSB Příbram 2011
Přebor senior synchroniz. bruslení ORION 1. místo
Žačky AMAZONKY 2. místo
       
       

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.