Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Velká gratulace Ivě Balcarové

23. května 2011

Není potřeba žádné paniky, žádnou narozeninovou oslavu jste nepropásli. Iva Balcarová má skutečný důvod k velké oslavě, neboť tuto sobotu 21. května 2011 oficiálně rozšiřuje trenérské řady Krasobruslařského klubu Pardubice.

Iva stále ještě aktivně krasobruslí ve skupiny synchronizovaného bruslení Orion, ale současně v loňském sezóně začala na pozici asistentky trénovat vlastní skupinu, kterou ale téměř od začátku vedla s plnou odpovědností a zápalem. A protože pro oficiální trenérský statu musela Iva absolvovat trenérský kurz, který v sobotu úspěšně ukončila, může se nyní již pyšnit oficiálním statutem trenéra se všemi právy a povinnostmi z toho vyplývajících.

Včera jsme se byli podívat na trénink na Dukle, kde "nová trenérka" Iva Balcarová připravuje svou skupinu na blížící se sezónu.

Od Ivy jsem se dozvěděl, že celý kurz byl náročný, ale že je ráda, že ho absolvovala. Během nedávných tréninků Iva nedávala na sobě znát žádnou nervozitu z blížících se závěrečných zkoušek a nebýt jedné nejmenované trenérky skupiny synchronizovaného bruslení Amazonky (můžete ji také vidět na videozáběrech a fotkách pod tímto článkem v růžovém tričku na ramínka) zůstala by nám utajena skutečnost - citujeme:"Iva z toho měla větry, ale je ráda, že to má již za sebou."

Samozřejmě s gratulacemi se připojuje i Výbor KK Pardubice a všichni ostatní členové.

 

 

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.