Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vánoční besídka se opět povedla

21. prosince 2011

Nejen na Pernštýnském náměstí je možné slyšet vánoční koledy. Ten, kdo včera přišel před 18 hodinou do ČEZ Arény, mohl slyšet z jejich útrob znít vánoční koledy a cinkot vánočních zvonků. Je to tak, i do pardubického ledového stánku zavítala vánoční atmosféra.

S určitým časovým předstihem si užily vánoční atmosféru závodnice pardubického krasobruslařkého klubu. Stejně jako každý rok i letos si krasobruslařky uspořádaly malou vánoční předpremiéru, kdy si v šatně ozdobily vánoční stromeček a pod ním si připravily dárečky pro své kamarádky a trenérky. Pro některé to bylo nové, pro některé se jednalo již o tradiční rutinu.

O zahájení se postarala Káťa Kubištová, která všem připomněla vánoční čas a začala následně rozdávat dárky jednotlivým děvčatům a trenérkám. Ti mladší to měly složitější, neboť pro převzetí dárku bylo nutné zazpívat písničku nebo říci nějakou básničku. Bohužel letošní besídka se musela obejít bez hudebních programů, kdy v loňském roce bylo možné slyšet koledy v doprovodu flétny.

O tom, jaká byla vánoční atmosféra u pardubických krasobruslařek si můžete udělat představu sami při prohlížení následující fotogalerie, kterou najdete zde.

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.