Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vánoční besídka se opět povedla

21. prosince 2011

Nejen na Pernštýnském náměstí je možné slyšet vánoční koledy. Ten, kdo včera přišel před 18 hodinou do ČEZ Arény, mohl slyšet z jejich útrob znít vánoční koledy a cinkot vánočních zvonků. Je to tak, i do pardubického ledového stánku zavítala vánoční atmosféra.

S určitým časovým předstihem si užily vánoční atmosféru závodnice pardubického krasobruslařkého klubu. Stejně jako každý rok i letos si krasobruslařky uspořádaly malou vánoční předpremiéru, kdy si v šatně ozdobily vánoční stromeček a pod ním si připravily dárečky pro své kamarádky a trenérky. Pro některé to bylo nové, pro některé se jednalo již o tradiční rutinu.

O zahájení se postarala Káťa Kubištová, která všem připomněla vánoční čas a začala následně rozdávat dárky jednotlivým děvčatům a trenérkám. Ti mladší to měly složitější, neboť pro převzetí dárku bylo nutné zazpívat písničku nebo říci nějakou básničku. Bohužel letošní besídka se musela obejít bez hudebních programů, kdy v loňském roce bylo možné slyšet koledy v doprovodu flétny.

O tom, jaká byla vánoční atmosféra u pardubických krasobruslařek si můžete udělat představu sami při prohlížení následující fotogalerie, kterou najdete zde.

Aktuality

  • 16. 10. 2018 Změna tréninku sólistů

    V pátek 19.10. je posunutý trénink sólistů. 15,00-15,30 rozcvičení 15,45-17,00 led 17,15-17,45 protažení

  • 11. 10. 2018 Schůzka rodičů ohledně konání Malé ceny Pardubic

    V pátek 19.10.2018 od 18:30 hod. proběhne schůzka rodičů ohledně konání Malé ceny Pardubic v šatně krasobruslení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.