Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

V sobotu v Jihlavě, v neděli v Kopřivnici ...

20. února 2011

Tento víkend byl v režii nejen závodů jednotlivců, ale byl to také víkend závodní pro naše skupiny synchronizovaného bruslení Orion a Amazonky. Synchronizované bruslení mělo sraz na vysočině, kde naše týmy absolvovaly závody Jihlavský ježek 2011, naopak sólisté v rámci Českého poháru měli závody v Kopřivnici.

A jak jsme dopadli při jednotlivých závodech? Synchronizované bruslení bylo úspěšnější, když v jednotlivých kategoriích nejdříve členky skupiny Orion obsadily 1. místo a skupina našich nadějí, skupina Amazonky obsadila krásné 2. místo.

Do Kopřivnice odjely pouze dvě závodnice, Adélka Doubravová a Terezka Uhlířová. Závod se jel v rámci Českého poháru a vzhledem k tomu, že to byl o tomto víkendu jediný závod Českého poháru v sólo bruslení, znamenalo to koncentraci těch nejlepších v jednotlivých kategoriích. Prvně jmenovaná v kategorii nejmladších žaček, Adélka Doubravová, obsadila celkově 18. místo z 29 závodnic a Terezka Uhlířová navázala na výsledky minulých závodů a opět dosáhla na "bednu", když obsadila celkově skvělé 3. místo z 22 závodnic.


 

XXXVII. ročník Tatrovácké brusle, Kopřivnice
nováčci mladší                   Český pohár               UHLÍŘOVÁ Tereza                            3. místo
nejmladší žačky Český pohár DOUBRAVOVÁ  Adéla 18. místo
       
Jihlavský ježek 2011, Jihlava
seniorky synchr. bruslení ORION 1. místo
žačky synchr. bruslení AMAZONKY 2. místo

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.