Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

V ČEZ Aréně dnes přehlídka šatů....

30. října 2011

Dnes se uskutečnila netradiční akce v malé hale pardubické ČEZ Arény. Konala se zde módní přehlídka. Ptáte se, módní přehlídka na ledě? Ano je to tak. A v roli modelek se objevily pardubické krasobruslařky.

Dnes v rámci tréninku se konala přehlídka závodních šatů našich krasobruslařek. Zejména naše nejmenší, které se chystají na sobotní závody. Pro některé to jsou závody úplně poprvé, pro některé to je další závodní sezóna. A proto se dnes uskutečnila zejména pro ty nejmenší předzávodní generálka.

Šlo o to, aby ty nejmenší závodnice věděly, jak se mají zachovat při vstupu na led a aby získaly ty správné návyky. A k tomu jim pomohly jejich starší kamarádky, které jim vytvořily vskutku závodní atmosféru. Moderátorka Bára Lahučká před každou jízdou uvedla závodnici a aplaus přítomných rodičů, kamarádů a přátel odměnil všechny krokové variace, skoky i ostatní krasobruslařské prvky.

Po této malé sportovní předehře pak následovala klasická tréninková jednotka, kde se již nacvičovaly jednotlivé prvky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.