Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Trénink také v rytmu ZUMBY

Naše krasobruslařky prožívají v rámci pardubického soustředění krušné chvíle, když oddílové trenérky využily možnosti zkvalitnění tréninkových procesů pod vedením reprezentanta České republiky Matěje Nováka, který se tak alespoň na chvilku vrátil na led, kde začala jeho krasobruslařská kariéra.

Trenérky kromě důrazu na trénink na ledě se zaměřily také na zpestření tréninku i na suchu, když vložily do tréninkového procesu i rytmus ZUMBY. Pod vedením trenérky Ivy Balcarové a Kristýny Hloucalové byl včera a dnes odpoledne také trénink v rytmu ZUMBY. O tom, jak to holkám - jak závodnicím tak samotným trenérkám - šlo v improvizované tělocvičně v pardubické ČEZ Aréně můžete vidět na videu.

 

 

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.