Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Tento týden několik oslavenců.... GRATULUJEME

11. května 2011

Tento týden je pro členy pardubického Krasobruslařského klubu také ve znamení oslav. Hned několik členů našeho klubu bude mít důvod k oslavám, neboť právě v tomto týdnu je celkem 5 oslavenkyň, které budou moci slavit.

Hned v pondělí oslavila krásné narozeniny s číslovkou 11 Markétka Rejmanová. Ve středu 11. května se svých 15. narozenin dočkala Kamila Klinderová. V pátek 13. 5. bude na rozdíl od mnohých štastným pro Aničku Plškovou, která bude slavit své 9. narozeniny. Hned v sobotu 14. května bude slavit své 14. narozeniny Alžběta Oulehlová a v neděli se zařadí mezi oslavenkyně i Irena Kadlecová, která slaví své krásné kulaté narozenin.

Všem aktivním krasobruslařskám přejeme hodně štěstí a zdraví a vynikající výsledky a paní Kadlecové hodně trpělivosti s krasobruslařským sportem, kterému se věnuje její dcera Deniska.

 

 

Aktuality

  • 16. 1. 2019 V termínu 20.1. a 3.2. 2018 se lekce kurzu bruslení neuskuteční

    V termínu 20.1. a 3.2. 2018 se lekce kurzu bruslení neuskuteční vzhledem k plné obsazenosti haly a dále vzhledem k začátku jarních prázdnin. Přesný termín a čas konání kurzu bude upřesněn.  

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.