Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Svět pohádek a písniček - lední revue

Jedná se o přibližně 60 minutové krasobruslařské vystoupení, které pro Vás připravili členové našeho klubu na motivy známých pohádkových a muzikálových melodií. Před diváky na ledové ploše ožije v trochu netradiční formě lední revue řada populárních pohádkových a muzikálových melodií. Předpokládáme, že většinu našich návštěvníků budou tvořit děti ve věku 5 – 14 let.

Mottem celé akce je heslo „Děti dětem“ – v tomto duchu je také naše show připravena. Hlavními aktéry   budou zejména děti ve věku od 6 do 14 let – členky Krasobruslařského klubu Pardubice (a často také žákyně Vaší školy). V řadě vystupujících uvidíte m. j. i medailisty z Mistrovství České republiky v žákovských kategoriích sólového i skupinového (synchronizovaného) bruslení. Představí se i několik závodnic seniorské, velmi úspěšné skupiny synchronizovaného bruslení ORION, působící při našem klubu, která opakovaně reprezentovala pardubické i české krasobruslení i na mistrovství světa. Naším cílem je dětské diváky nejenom pobavit, ale také před veřejností i svými spolužáky ukázat výsledky tvrdé tréninkové přípravy našich závodnic trochu jinak, než pouze v rámci sportovních soutěží a v neposlední řadě zpopularizovat krasobruslení jako náročný, ale krásný sport. V našem vystoupení navazujeme na podobnou akci, která se uskutečnila v minulých letech v Pardubicích a Hradci Králové a setkala se s velkým zájmem dětí i dospělých.

Vzhledem k tomu, že svým pojetím se jedná o akci ne zcela běžnou věříme, že o její návštěvu projevíte zájem a také Vaši žáci pomohou zaplnit ochozy velké haly pardubické ČEZ ARENY a přispějí k vytvoření příjemné atmosféry při vystoupení.

Vystoupení je naplánováno na předvánoční období. Uskuteční se dne 16. 12. 2010 od 9:30 hodin ve velké hale ČEZ ARENY Pardubice. Vstupné za osobu činí 40,- Kč (doprovod neplatí) a bude vybíráno přímo při vstupu na akci. Prostory stadionu budou otevřeny 30 minut před zahájením.

Z organizačních důvodů Vás prosíme o potvrzení Vaší návštěvy a sdělení přibližného počtu dětí na níže uvedené telefonní číslo do 15. 12. 2010.

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na emailové adrese felmel@seznam.cz, případně telefonním čísle 776 610 294 (předseda klubu).

Aktuality

 • 4. 12. 2019 Organizační informace k nedělnímu kurzu bruslení!!!!!!

  Vzhledem ke konání hokejového zápasu ve velké hale bude používám pouze boční vchod do malé haly. Převlékání bude umožněno pouze na střídačkách malé haly.

 • 3. 12. 2019 8. lekce kurzu bruslení se koná 8.12.2019

  Závěrečná lekce zimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 8. prosince 2019 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách. Rádi bychom se společně vrátili do pohádek, byli filmovými hrdiny či jinými postavami, které budou bruslit v rámci podzimního kurzu. 

  Neděle 8. prosince 2019 bude karnevalová lekce se začátkem v 17:00 - 17:45 hod pro skupinu "A" a tu 17:45 - 18:30 hodin vystřídá skupina "B". Bude otázkou, která skupina bude mít větší inspiraci a předvede ty lepší masky. Vzhledem ke konání hokejového zápasu ve velké hale bude používám pouze boční vchod do malé haly. Převlékání bude umožněno pouze na střídačkách malé haly.

 • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

  Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.