Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Svět pohádek a písniček - lední revue

Jedná se o přibližně 60 minutové krasobruslařské vystoupení, které pro Vás připravili členové našeho klubu na motivy známých pohádkových a muzikálových melodií. Před diváky na ledové ploše ožije v trochu netradiční formě lední revue řada populárních pohádkových a muzikálových melodií. Předpokládáme, že většinu našich návštěvníků budou tvořit děti ve věku 5 – 14 let.

Mottem celé akce je heslo „Děti dětem“ – v tomto duchu je také naše show připravena. Hlavními aktéry   budou zejména děti ve věku od 6 do 14 let – členky Krasobruslařského klubu Pardubice (a často také žákyně Vaší školy). V řadě vystupujících uvidíte m. j. i medailisty z Mistrovství České republiky v žákovských kategoriích sólového i skupinového (synchronizovaného) bruslení. Představí se i několik závodnic seniorské, velmi úspěšné skupiny synchronizovaného bruslení ORION, působící při našem klubu, která opakovaně reprezentovala pardubické i české krasobruslení i na mistrovství světa. Naším cílem je dětské diváky nejenom pobavit, ale také před veřejností i svými spolužáky ukázat výsledky tvrdé tréninkové přípravy našich závodnic trochu jinak, než pouze v rámci sportovních soutěží a v neposlední řadě zpopularizovat krasobruslení jako náročný, ale krásný sport. V našem vystoupení navazujeme na podobnou akci, která se uskutečnila v minulých letech v Pardubicích a Hradci Králové a setkala se s velkým zájmem dětí i dospělých.

Vzhledem k tomu, že svým pojetím se jedná o akci ne zcela běžnou věříme, že o její návštěvu projevíte zájem a také Vaši žáci pomohou zaplnit ochozy velké haly pardubické ČEZ ARENY a přispějí k vytvoření příjemné atmosféry při vystoupení.

Vystoupení je naplánováno na předvánoční období. Uskuteční se dne 16. 12. 2010 od 9:30 hodin ve velké hale ČEZ ARENY Pardubice. Vstupné za osobu činí 40,- Kč (doprovod neplatí) a bude vybíráno přímo při vstupu na akci. Prostory stadionu budou otevřeny 30 minut před zahájením.

Z organizačních důvodů Vás prosíme o potvrzení Vaší návštěvy a sdělení přibližného počtu dětí na níže uvedené telefonní číslo do 15. 12. 2010.

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na emailové adrese felmel@seznam.cz, případně telefonním čísle 776 610 294 (předseda klubu).

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.