Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Spokojenost na Mistrovství světa v synchronizovaném bruslení

13. dubna 2012

Pátek třináctého...... Pro některé je to nepředstvitelná kombinace z pohledu pověrčivosti, pro některé je to běžný den jako každý jiný. Pro pardubický tým Orion to byl však den D, kdy začínala prezentace krátkých prograamů skupin synchronizovaného bruslení na Mistrovství světa v synchronizovaném bruslení 2012 ve Švédsku.

A jak hodnotí první soutěžní den předseda Krasobruslařského klubu Pardubice a vedoucí reprezentační výpravy Ing. Petr Melichar jsme se ho přímo zeptali.

"Takhle vypadají výsledky po KP, čelo je velmi vyrovnané a výkony excelentní. Naše děvčata však rozhodně nezklamala, jsou zatím na 15. místě, jen desetinu bodu od čtrnáctých Francouzek. Jejich jízda se líbila jak publiku, tak trenérkám. Od bodových rozhodčích získala také velmi slušné známky, bohužel náš tým doplatil velmi na to, že jim techický panel nasadil velmi nízké technické hodnocení předepsaných prvků. Zde jsme zřejmě zaplatili "nováčkovskou daň" a nezbývá, než se pokusit zaútočit na lepší umístění při volné jízdě.

Zítřejší program našeho týmu začíná již brzy ráno - po ranním rozcvičení nastupují již v 10:15 na oficiální trénink na VJ a soutěžní VJ naše děvčata odjedou se startovním číslem 8 zhruba v 16:30 hodin, hned za našimi největšími soupeřkami z Francie."
konstatoval Petr Melichar.

Doufejme, že se našim reprezentantkách podaří při volné jízdě útok na vyšší příčky, který by tak znamenal narušení jistoty týmů na vyšších příčkách.Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.