Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Sólisti i SSB přivezly medaile

5. prosince 2011

O tomto víkendu se uskutečnily závody jak sólového bruslení tak i bruslení skupin synchronizovaného bruslení. Závodilo se v Praze i Novém Městě nad Metují.

Závodů v Novém Městě nad Metují se zúčastnila v kategorii Nejmladší žačky pouze Adéla Pejchová, která obsadila krásné 2. místo. V kategorii Nováčci mladší - dívky obsadila 3. místo Michaela Heřmanová a 4. místo pak Kristýna Moličová.

V Praze v rámci VC USK se pardubické zástupkyně účastnily závodů v kategorii Nejmladší žačky, kde Vendula Hooper obsadila 6. místo, v kategorii Žačky obsadila Karolína Melicharová 7. místo a v kategorii Juniorky pak Karolína Holštajnová obsadila 10. místo.

V Praze pak při závodech Prague Cup v synchronizovaném bruslení obsadila naše skupina Amazonek v konkurenci českých i zahraničních skupin krásné 2. místo v konečném hodnocení.

V. ročník Novoměstské brusličky, Nové Město nad Metují
Nováčci mladší HEŘMANOVÁ Michaela 3. místo
MOLIČOVÁ Kristýna 4. místo
Nejmladší žačky PEJCHOVÁ Adéla 2. místo
VC USK Praha
Nejmladší žačky HOOPER Vendula 6. místo
Žačky MELICHAROVÁ Karolína 7. místo
Juniorky HOLŠTAJNOVÁ Karolína 10. místo
Prague Cup Praha - synchronizované bruslení
žačky AMAZONKY 2. místo

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.