Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Sezóna skončila, trénujeme již na novou....

19. dubna 2011

Nedávno skončila sezóna 2010 / 2011 a mnozí si můžou myslet, že teď mají krasobruslařky našeho oddílu volno. Opak je pravdou. Všichni si uvědomují, že právě i příprava " na suchu" je důležitá, a proto jsou již v běhu tréninky mimo ledovou plochu. Jednotlivé tréninkové skupiny využívají různých tréninkových prostor.

Dnes jsme se byli podívat na tréninkovou jednotku trenérky Ivy Balcarové, které se zalíbilo tréninkové prostředí atletického stadionu na pardubické Dukle, kde malé krasobruslařky hltají tréninkové minuty mezi "profesionálními" atlety.

Ale že je to změna k příjemnému svědčí fakt, že svěřenkyně trenérky Ivy Balcarové se na tréninkových jednotkách usmívají a na každou další tréninkovou jednotku se těší. Není to pouze o tréninkové dřině, ale na konci každého tréninku má Iva pro holky připravenou oddychovou hru.

Krátký videozáznam můžete vidět zde.

 

Aktuality

  • 9. 6. 2018 Ukončení krasobruslařské sezóny

    Vážení trénéři, rodiče, krasobruslaři a krasobruslařky, dovoluji si Vás pozvat na ukončení krasobruslařské sezóny. Akce se bude konat na fotbalovém hřišti ve Starém Hradišti v pátek  22.6. od 16 hodin.    

  • 5. 6. 2018 Valná hromada KKP

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 19. 6. 2018 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.