Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Příprava bez ledu, stužky podruhé

18. listopadu 2010

Podle původního rozpisu pronájmu ledových ploch v ČEZ Aréně Pardubice měly mít dnes pardubické krasobruslařky voíný den. Jiného názorubyly však trenérky, které nechtěly nechat před domácími závody pardubické krasobruslařky "vychladnout" a naplánovaly suchou přípravu.

V prostorách ČEZ Arény Pardubice proběhla suchá příprava, kde hlavní náplní bylo cvičení, které je nezbytně nutné pro většinu krasobruslařů. Aby se ale po dobu dvou hodin naše závodnice nestrhaly, byla do suché přípravy také implementována i příprava na lední revue, kterou pardubické krasobruslařky pod názvem Svět pohádek a písniček připravují na 16. prosince 2010 od 9:30 hod v pardubické ČEZ Aréně a zároveň budou s touto lední revue zajíždět i do jiných měst, která projevila zájem o shlédnutí této skvělé show. O tom, jak probíhá nácvik na lední revue bez ledu se můžete podívat na videu.

Po včerejším soustředění, které využili rodiče pro přípravu a kompletaci stužek pro nedělní závod, se někteří dnes opět sešli, aby opět pokračovali v komplexní přípravě pro prezentaci a losování při nedělním závodu. A jaká byla atmosféra při "stužkování", resp. přípravě stužek? I to jsme pro Vás dnes zdokumentovali......

Suchá příprava lední revue:


Příprava stužek na nedělní závody v Pardubicích:

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.