Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Příprava bez ledu, stužky podruhé

18. listopadu 2010

Podle původního rozpisu pronájmu ledových ploch v ČEZ Aréně Pardubice měly mít dnes pardubické krasobruslařky voíný den. Jiného názorubyly však trenérky, které nechtěly nechat před domácími závody pardubické krasobruslařky "vychladnout" a naplánovaly suchou přípravu.

V prostorách ČEZ Arény Pardubice proběhla suchá příprava, kde hlavní náplní bylo cvičení, které je nezbytně nutné pro většinu krasobruslařů. Aby se ale po dobu dvou hodin naše závodnice nestrhaly, byla do suché přípravy také implementována i příprava na lední revue, kterou pardubické krasobruslařky pod názvem Svět pohádek a písniček připravují na 16. prosince 2010 od 9:30 hod v pardubické ČEZ Aréně a zároveň budou s touto lední revue zajíždět i do jiných měst, která projevila zájem o shlédnutí této skvělé show. O tom, jak probíhá nácvik na lední revue bez ledu se můžete podívat na videu.

Po včerejším soustředění, které využili rodiče pro přípravu a kompletaci stužek pro nedělní závod, se někteří dnes opět sešli, aby opět pokračovali v komplexní přípravě pro prezentaci a losování při nedělním závodu. A jaká byla atmosféra při "stužkování", resp. přípravě stužek? I to jsme pro Vás dnes zdokumentovali......

Suchá příprava lední revue:


Příprava stužek na nedělní závody v Pardubicích:

Aktuality

 • 4. 12. 2019 Organizační informace k nedělnímu kurzu bruslení!!!!!!

  Vzhledem ke konání hokejového zápasu ve velké hale bude používám pouze boční vchod do malé haly. Převlékání bude umožněno pouze na střídačkách malé haly.

 • 3. 12. 2019 8. lekce kurzu bruslení se koná 8.12.2019

  Závěrečná lekce zimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 8. prosince 2019 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách. Rádi bychom se společně vrátili do pohádek, byli filmovými hrdiny či jinými postavami, které budou bruslit v rámci podzimního kurzu. 

  Neděle 8. prosince 2019 bude karnevalová lekce se začátkem v 17:00 - 17:45 hod pro skupinu "A" a tu 17:45 - 18:30 hodin vystřídá skupina "B". Bude otázkou, která skupina bude mít větší inspiraci a předvede ty lepší masky. Vzhledem ke konání hokejového zápasu ve velké hale bude používám pouze boční vchod do malé haly. Převlékání bude umožněno pouze na střídačkách malé haly.

 • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

  Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.