Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Prázdniny jsou tady...

Červenec je zde a to znamená jediné, že nejen děti školou povinné si oddechnou od školních povinností, ale i pardubické krasobruslařky budou mít nyní tréninkové volno, které budou moci využít dle svých možností.

Samozřejmě nikdo nebude bránit v individuální přípravě, kterou může každá závodnice absolvovat podle svého, ale určitě by měla svůj tréninkový plán individuální přípravy konzultovat se svou trenérkou.

Některé pardubické krasobruslařky začnou svou další tréninkovou přípravu již koncem července, kdy skupina pardubických závodnic společně se svými trenéry odjíždí na soustředění do Ostravy. Ostatní se přidají až k oddílovému soustředění, které se uskuteční v termínu od 8. - 12. srpna tradičně v České Lípě.

Dovolte nám, abychom Vám - závodnicím, trenérům i rodičům i našim podporovatelům - jménem Výboru Krasobruslařského klubu Pardubice popřáli krásné prožití letních prázdnin, hodně zážitků z cest a dovolených nebo třeba jen z úžasného období prožitého u babiček či někde s kamarády. Využijte toto období k získání nové energie pro další přípravu na novou sezónu.

Krásné prázdniny a skvělou dovolenou Vám všem.

Aktuality

  • 23. 12. 2019 Zimní kurz bruslení 2020

    Vzhledem k velké vytíženosti ledové plochy na zimním stadiónu se zimní kurz bruslení 2020 neuskuteční. Děkujeme Vám za pochopení.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.