Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

O víkendu jsme 5x získali prvenství....

6. února 2011

Tento závodní víkend je ve znamení úspěchů, neboť jsme při závodech v Novém Městě nad Metují v pěti kategoriích získali pětkrát vítězství. Úspěšný víkend doplnila svým premiérovým výsledkem na Mistrovství České republiky v Českých Budějovicích v kategorii juniorek Bára Lahučká, která obsadila konečné krásné 8. místo.

Do Nového Města nad Metují odjela početná skupinka reprezentantek, které závodily v celkem 5 kategoriích. Kdyby někdo prorokoval před samotnými závody, že ve všech kategoriích, ke kterým naše závodnice nastoupí, zvítězíme, málokdo by tomu asi uvěřil. Ale stalo se. Výsledky závodů najdete na konci tohoto článku.

Všichni však byly také chvílemi myšlenkami v Českých Budějovicích, kde naše reprezentantka Bára Lahučká měla premiéru v kategorii juniorek při Mistrovství České republiky, kam odjela se svou trenérkou Janou Skřivánkovou. Po sobontím krátkém programu byla Bára na 9. místě, když měla pád při dvojitém axelu. Ale je vidět, že je Bára jistější ve volném programu, kde dokáže "prodat" svůj cit pro choreografii. Po nedělním volném programu Bára své umístění o jednu příčku vylepšila a skončila na krásném 8. místě.

Všem pardubickým krasobruslařkám gratulujeme za jejich víkendové výsledky ze závodů.

 

Malá cena Nového Města nad Metují                                
Nováčci mladš A     Pohár ČKS             UHLÍŘOVA Terezka             1. místo
    ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 3. místo
Nováčci A Pohár ČKS MORÁVKOVÁ Petra 1. místo
    PEJCHOVÁ Adéla 2. místo
Žačky A Pohár ČKS MELICHAROVÁ Karolína 1. místo
Žačky mladší A Pohár ČKS RYCHTAŘÍKOVÁ Nikola 1. místo
    MAKAROVÁ Adélka 4. místo
    HOOPER Vendula 4. místo
Přípravka   HEŘMANOVÁ Michaela 1. místo
ZYKLOVÁ Monika 3. místo
KADLECOVÁ Denisa 4. místo
ZYKOVÁ Nicol 5. místo
MOLIČOVÁ Kristýna 6. místo
       

Mistrovství České republiky juniorů

Junioři Mistrovství ČR   LAHUČKÁ Barbora 8. místo

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.