Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Nejen příprava na testy, ale i oslava Silvestra

30. prosince 2011

Pardubické krasobruslařky dnes absolvovaly poslední trénink v letošním roce. Pro mnohé z Vás znamená konec roku bilancování celého roku, zhodnocení všeho, co se povedlo i nepovedlo, stanovení si cílů a plánů pro nadcházející rok. Pro některé naše krasobruslařky je cíl jasný, příští týden splnit požadavky komise pro absolvování příslušných testů výkonnosti.

Zejména pro starší závodnice se jedná o jednu z posledních příležitostí si dnes zkusit jednotlivé prvky, požadované pro příslušný test výkonnosti. Dnes jsme zastihli Míšu Kockovou s Káťou Doubravovou, jak zkoušejí pilně pod dohledem své trenérky testové prvky (viz. video níže).

U ostatních, kterých se testy netýkají, se jednalo o klasický trénink, neboť hned příští víkend jsou kromě testů v Praze také další závody, kterých se pardubické krasobruslařky zúčastní. Pilně se trénovali volné jízdy a jednotlivé prvky, které je třeba stále zdokonalovat.

Ale nebyl by to předposlední den v roce a poslední trénink v roce 2011, abychom to s našimi závodnicemi, trenéry a přítomnými rodiči náležitě neoslavili. Do vzduchu létaly špunty a nad ledovou plochou bylo cítit "bublinky".

Ano, tušili jste to správně. Pardubický oddíl dnes oslavil Silvestra a příchod roku 2012 stylově - teklo šampaňské a přípíjelo se na úspěchy v nadcházejícím roce, přálo se hodně zdraví, štěstí i trpělivosti.

ÚSPĚŠNÝ ROK 2012 I VÁM, PŘÍZNIVCŮM KRASOBRUSLENÍ A ZEJMÉNA PARDUBICKÉHO......

Fotogalerii z posledního tréninku roku 2011 najdete zde.


Aktuality

  • 17. 8. 2018 Jednání Výboru Krasobruslařského klubu Pardubice

    Jednání Výboru Krasobruslařského klubu Pardubice se uskuteční v pondělí 20.8.2018 v 17,30 hodin.
    Místo konání: Press centrum ČSOB Pojišťovny ARENY.

  • 16. 8. 2018 Časový harmonogram soustředění od 20-24.8. 2018

    Byl vložen časový harmonogram soustředění od 20-24.8. 2018. V pondělí bude sraz dětí v naší šatně v 7:30hod.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.