Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Na VC Náchoda byla děvčata vidět

26. listopadu 2014

O sobotním víkendu zavítaly pardubické závodnice na Velkou cenu Náchoda v Českém poháru (systém ISU).

Na náchodském zimním stadiónu se v sobotním podvečeru dařilo našim děvčatům, která skončila na předních místech startovního pole. Velmi pěkným výkonem překvapila Terezka Uhlířová, které patřila po krátkém programu 14 příčka, ale velmi pěknou volnou jízdou celkové třetí z celého pole 28 závodnic vybojovala celkové 6.místo. Pěkným úspěchem je i 12. místo Nátálie Málkové, které měla v kategorii nejmladší žačky premiéru. Dalšímu novici v kategorii juniorky Kateřině Kubištové se podařilo skončit na celkové 4. místo. Pouze kousíček chyběl k třetímu místu a to 0,28 bodu. Hnedka Katkou skončila další Katka a to Doubravová. Dalším večerním vystoupením nás potěšila Michaela Kocková, které po zlatu z Hradce Králové patřila stříbrná příčka.

 

Výsledky Velké ceny Náchoda

 

Juniorky:
4. místo - Kateřina Kubištová
5. místo – Kateřina Doubravová

 

Žačky:
4. místo - Nikola Rychtaříková

 

Seniorky:
2. místo - Michaela Kocková

 

Nejmladší žačky:
12. místo – Natálie Málková
25. místo - Monika Zyklová

 

Žačky mladší:
6. místo - Tereza Uhlířová
22. místo - Adéla Pejchová

Aktuality

  • 9. 6. 2018 Ukončení krasobruslařské sezóny

    Vážení trénéři, rodiče, krasobruslaři a krasobruslařky, dovoluji si Vás pozvat na ukončení krasobruslařské sezóny. Akce se bude konat na fotbalovém hřišti ve Starém Hradišti v pátek  22.6. od 16 hodin.    

  • 5. 6. 2018 Valná hromada KKP

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 19. 6. 2018 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.