Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Na VC Náchoda byla děvčata vidět

26. listopadu 2014

O sobotním víkendu zavítaly pardubické závodnice na Velkou cenu Náchoda v Českém poháru (systém ISU).

Na náchodském zimním stadiónu se v sobotním podvečeru dařilo našim děvčatům, která skončila na předních místech startovního pole. Velmi pěkným výkonem překvapila Terezka Uhlířová, které patřila po krátkém programu 14 příčka, ale velmi pěknou volnou jízdou celkové třetí z celého pole 28 závodnic vybojovala celkové 6.místo. Pěkným úspěchem je i 12. místo Nátálie Málkové, které měla v kategorii nejmladší žačky premiéru. Dalšímu novici v kategorii juniorky Kateřině Kubištové se podařilo skončit na celkové 4. místo. Pouze kousíček chyběl k třetímu místu a to 0,28 bodu. Hnedka Katkou skončila další Katka a to Doubravová. Dalším večerním vystoupením nás potěšila Michaela Kocková, které po zlatu z Hradce Králové patřila stříbrná příčka.

 

Výsledky Velké ceny Náchoda

 

Juniorky:
4. místo - Kateřina Kubištová
5. místo – Kateřina Doubravová

 

Žačky:
4. místo - Nikola Rychtaříková

 

Seniorky:
2. místo - Michaela Kocková

 

Nejmladší žačky:
12. místo – Natálie Málková
25. místo - Monika Zyklová

 

Žačky mladší:
6. místo - Tereza Uhlířová
22. místo - Adéla Pejchová

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.