Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Mistrovství republiky se blíží a budou se uzavírat žebříčky .... kdo se kvalifikuje?

27. února 2011

Již několik dní zbývá do uzávěrky bodového žebříčku znamenající kvalifikaci na Mistrovství České republiky v krasobruslení. I pardubické závodnice si toto uvědomují a snaží se ještě buď potvrdit své umístění v žebříčku a jistou účast na Mistrovstsví ČR nebo některé se pokouší ještě dohnad bodovou ztrátu, která by jim zaručila kvalifikaci na Mistrovství ČR. O něco jednodušší pozici mají mladší závodnice, kterých se ještě závody Mistrovství České republiky netýkají.

O tomto víkendu se uskutečnily závody v Kralupech nad Vltavou a v Uherském Brodu, kam pardubický klub vyslal své závodnice.

Při závodech v rámci Českého poháru  Kralupská klička v Kralupech nad Vltavou reprezentovaly pardubický klub  Adélka Pejchová a Hanička Školoudíková, v soutěži Pohár ČKS pak Nikola Rychtaříková. Nejlépe si z našich závodnic při Kralupské kličce vedla Nikolka Rychtaříková, která obsadila 5, místo.

Na druhé straně České republiky se uskutečnily závody v rámci Českého poháru. Hostitelským městem byl Uherský Brod, kde po oba víkendové dny bojovaly o body závodnice našeho klubu. V sobotu v rámci pohárových závodů bojovali nejdříve starší kategorie, kde Pardubice reprezentovaly ve stejné kategorii žačky o 21 závodnicích Kateřina Doubravová (5. místo), Michaela Kocková (7. místo) a Karolína Holštajnová (9. místo). Tyto výsledky zajistily těmto třem závodnicím již jistou účast na Mistrovství ČR žákovských kategorií, které se koná za 14 dní v Brně. V neděli je pak doplnily další 2 závodnice a to v kategorii nejmladší žačky Adélka Doubravová (15. místo z 30 závodnic) a v kategorii nováčci mladší Terezka Uhlířová (2. místo z 19 závodnic).

 

II. ročník VC Uherského Brodu
nováčci mladší                 Český pohár           UHLÍŘOVÁ Tereza                                  2. místo
nejmladší žačky Český pohár DOUBRAVOVÁ Adélka 15. místo
žačky Český pohár DOUBRAVOVÁ Kateřina 5. místo
  KOCKOVÁ Michaela 7. místo
HOLŠTAJNOVÁ Karolína 9. místo
       
35. ročník NOWACO - Kralupská klička, Kralupy n. Vlt.
nejmladší žačky Pohár ČKS RYCHTAŘÍKOVÁ Nikola 5. místo
nováčci Český pohár PEJCHOVÁ Adéla 8. místo
nováčci mladší Český pohár ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana  6. místo

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.