Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Důležité informace k parkování autobusů dne 1.2.2017 při lední revui "Z Pohádky do pohádky"

30. ledna 2017

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky na parkování výrazně překročily kapacitu parkoviště u Tispsport areny Pardubice, byla ve spolupráci s odborem dopravy města Pardubic zajištěna možnost bezplatného parkování autobusů přímo na Sukově třídě v pravém jízdním pruhu (obdobně jako tomu je při hokejových utkáních).

 

Prostor pro parkování autobusů bude na Sukově třídě vyhrazen dopravním značením, a to ve středu 1.2.2017 v době od 8,00 do 12,00 hodin.

 

Z důvodu zajištění bezpečného a včasného příchodu dětí do TSA  a s ohledem na zajištění plynulosti dopravy Vás žádáme, abyste řidiče autobusů informovali, aby na Sukovu třídu najížděli ze směru od divadla (Zelené brány) a postupně parkovali na Sukově třídě autobusy za sebou v pořadí příjezdu (= první autobusy budou stát v blízkosti TSA a další budou řazeny postupně za nimi až do vyčerpání kapacity jízdního pruhu v tomto směru).

 

Pouze v případě nutnosti (vysokého počtu autobusů) by se pak obsazoval i záložní jízdní pruh v opačném směru od TSA k Zelené bráně!

Nebude-li tato kapacita potřeba, tak v tomto směru budou značky v 9,00 odstraněny !

 

Je tedy nezbytné zajistit, aby řidiči přijížděli z jednotlivých směrů následovně:

 

1) od Hradce Králové, Lázní Bohdanče nebo Starého Hradiště kolem Globusu kolem Rosic k nádraží a dále po rychlodráze na světelné křižovatce na Karlovinu, kolem divadla a Zelené brány na Sukovu třídu (tedy NE po Hradecké ulici či Palackého třídě)

2) od Přelouče - kolem Dopravního podniku, ulicí Pichlovou na S.K Neumanna a podjezdem  na Karlovinu a kolem divadla a Zelené brány na Sukovu třídu nebo kolem nádraží po rychlodráze na Karlovinu a kolem divadla a Zelené brány na Sukovu třídu (tedy NE po Palackého třídě)

3) od Chrudimi - buď kolem krematoria nebo od Parama kolem dopravního podniku nebo po rychlodráze (viz. 2 od Přelouče)  (tedy NE po 17. listopadu)

4) od Holic a Dašic nejlépe po Dašické kolem Zelené brány na Sukovu třídu.

 

Parkování na Sukově třídě bude umožněno pouze do 12,00 hodin, - poté bude dopravní značení odstraněno.

Od parkujících autobusů pak s dětmi dojdete po chodníku k hlavnímu vchodu TSA.  Za závoru na parkoviště TSA nezajíždějte!

 

Děkujeme za Vaši spolupráci a respektování výše uvedených pokynů ke směru příjezdu (bez nutnosti otáčení) a parkování autobusů.

 

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.