Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Dnes důvod k oslavě

27. prosince 2011

Přemýšlíte, proč mají závodnice našeho oddílu dnes důvod k oslavě? Na jakých závodech byly a s jakými výsledky se vrátily? Tak mi Vám to ulehčíme a prozradíme Vám, proč bude dnes nejen na večerním tréninku pořádně veselo.

Právě dnes bude slavit své narozeniny členka skupiny synchronizovaného bruslení ORION Adéla Kloučková. Již při svém příchodu přijímala gratulace od ostatních členek, které právě vycházely ze šatny a směřovaly k prodejnímu automatu u vrátnice, kde si zcela jistě kupovaly iontové nápoje a jinou zdravou výživu před večerním tréninkem skupiny ORION (jejich iniciály by se mohly připodobnit jisté tajné službě v bývalém SSSR - až na jedno písmenko - K - I - B, ale slíbili jsme, že kvůli utajení nebudeme jmenovat).

Rádi bychom tímto popřáli Adéle Kloučkové hlavně hodně zdraví, štěstí nejen v osobním životě, ale také při závodní činnosti se skupinou Orion, která bude v únoru 2012 bojovat v Pardubicích při Mistrovství ČR o možnou účast na dubnovém Mistrovství světa v Göteborgu ve Švédsku.

B L A H O P Ř E J E M E.....

Aktuality

  • 16. 1. 2019 V termínu 20.1. a 3.2. 2018 se lekce kurzu bruslení neuskuteční

    V termínu 20.1. a 3.2. 2018 se lekce kurzu bruslení neuskuteční vzhledem k plné obsazenosti haly a dále vzhledem k začátku jarních prázdnin. Přesný termín a čas konání kurzu bude upřesněn.  

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.