Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Další tréninkové minuty skupiny Čertíci

11. ledna 2011

Dnes pokračoval další trénink naší nejmladší tréninkové skupiny synchronizovaného bruslení, skupiny Čertíci. Pod drobnohledem trenérky Jany Skřivánkové dnes od 15:15 polikaly členky skupiny další tréninkové minuty.

Vzhledem k tomu, že se jedná o začínající skupinu synchronizovaného bruslení, je kladen důraz na důkladnu synchronizaci bruslení a jednotlivých prvků během jízdy a dodržení správného rytmu, tempa a zejména udržení formace, neboť právě komplexní synchronizace je základem pro úspěchy v této kategorii.

Cesta k prvním závodům bude trnitá, ale rozhodně po posledních dvou trénincích již dostávají jednotlivé povinné prvky konkrétní podobu, kde již je možno vidět určité podoby synchronizace a základní jízdní formace jsou již pro diváky na pohled zajímavé.

 

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.