Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Další tréninkové minuty skupiny Čertíci

11. ledna 2011

Dnes pokračoval další trénink naší nejmladší tréninkové skupiny synchronizovaného bruslení, skupiny Čertíci. Pod drobnohledem trenérky Jany Skřivánkové dnes od 15:15 polikaly členky skupiny další tréninkové minuty.

Vzhledem k tomu, že se jedná o začínající skupinu synchronizovaného bruslení, je kladen důraz na důkladnu synchronizaci bruslení a jednotlivých prvků během jízdy a dodržení správného rytmu, tempa a zejména udržení formace, neboť právě komplexní synchronizace je základem pro úspěchy v této kategorii.

Cesta k prvním závodům bude trnitá, ale rozhodně po posledních dvou trénincích již dostávají jednotlivé povinné prvky konkrétní podobu, kde již je možno vidět určité podoby synchronizace a základní jízdní formace jsou již pro diváky na pohled zajímavé.

 

Aktuality

  • 16. 1. 2019 V termínu 20.1. a 3.2. 2018 se lekce kurzu bruslení neuskuteční

    V termínu 20.1. a 3.2. 2018 se lekce kurzu bruslení neuskuteční vzhledem k plné obsazenosti haly a dále vzhledem k začátku jarních prázdnin. Přesný termín a čas konání kurzu bude upřesněn.  

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.