Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

41. ročník MC Pardubic - zítra to vypukne

20. listopadu 2010

Všichni členové Krasobruslařského klubu Pardubice mají již myšlenky naladěny na frekvenci zítřejších závodů. Dnes byla sice netradičně před závody pro sólisty volná sobota, ale ostatní členové oddílu ladili poslední věci před zítřejšími závody.

Šatna v pardubické ČEZ Aréně dnes byla plná věcí, které jsou určeny pro účastníky zítřejších závodů - jak pro závodnice, trenéry i rozhodčí. O tom, jaké to je několik hodin před začátkem jediných krasobruslařských závodů v Pardubicích, kde se chtějí naše závodnice představit v nejlepším světle a dosáhnout samozřejmě před domácím publikem nejlepších výsledků, je vypovídající následující ukázka z příprav.

Aktuality

  • 23. 12. 2019 Zimní kurz bruslení 2020

    Vzhledem k velké vytíženosti ledové plochy na zimním stadiónu se zimní kurz bruslení 2020 neuskuteční. Děkujeme Vám za pochopení.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.