Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Tréninky

45. týden

« Listopad Listopad »

04. 11. 2019 - 10. 11. 2019

Tisk stránky

Pondělí­ 4.11.2019

Malá hala
čas: 15:30-16:00 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 16:15-17:45 Sólista

Poznámky: 16:15 - 17:05 - Led: Skupina B

16:10 - 16:40 - Rozcvičení: Skupina A

16:55 - 17:45 - Led: Skupina A

Úterý 5.11.2019

Malá hala
čas: 13:15-14:15 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 17:00-18:30 Sólista

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 17:00-18:00 Předzávodní

Poznámky: + přípravka

Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 19:00-20:30 Polárky

Poznámky:

Malá hala
čas: 19:00-19:45 Předzávodní

Poznámky: + přípravka

Malá hala
čas: 19:45-20:45 Sólista

Poznámky: Skupina A

Středa 6.11.2019

Malá hala
čas: 15:15-15:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 16:00-17:45 Sólista

Poznámky: 16:00 - 16:45 - Led: Skupina B

16:00 - 16:30 - Rozcvičení: Skupina A

16:45 - 17:45 - Led: Skupina A

Malá hala
čas: 19:45-20:45 Individuál

Poznámky:

Čtvrtek 7.11.2019

Malá hala
čas: 14:45-15:15 Sólista

Poznámky:

Malá hala
čas: 15:30-16:45 Sólista

Poznámky: 15:30 - 16:30 - Led: Skupina B

15:45 - 16:45 - Led: Skupina A

Malá hala
čas: 17:15-18:45 Sólista

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

 

Malá hala
čas: 17:15-18:15 Předzávodní

Poznámky: + přípravka

Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 20:30-21:45 AVALANCHE

Poznámky:

Pátek 8.11.2019

Malá hala
čas: 16:15-16:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 17:00-19:00 Sólista

Poznámky: 17:00 - 18:00 - Led: Skupina B

17:15 - 17:45 - Rozcvičení: Skupina A

18:00 - 19:00 - Led: Skupina A

Malá hala
čas: 19:15-20:30 Orion

Poznámky:

Malá hala
čas: 19:15-20:15 Předzávodní

Poznámky:

Sobota 9.11.2019

Malá hala
čas: 17:00-18:00 Polárky

Poznámky: + předzávodní

Neděle 10.11.2019

Malá hala
čas: 8:00-9:00 Polárky

Poznámky:

Malá hala
čas: 15:00-16:30 Kurz

Poznámky: 15:00 - 15:45 - Skupina A

15:45 - 16:30 - Skupina B

 

Malá hala
čas: 15:00-16:00 Předzávodní

Poznámky: + přípravka

Malá hala
čas: 15:45-16:15 Sólista

Poznámky: Skupina A

Malá hala
čas: 16:00-16:30 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 16:30-18:00 Sólista

Poznámky: 16:30 - 17:30 - Led: Skupina A

17:15 - 18:00 - Led: Skupina B

Malá hala
čas: 16:45-18:15 Orion

Poznámky:

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.