Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Tréninky

44. týden

« Říjen Říjen »

28. 10. 2019 - 03. 11. 2019

Tisk stránky

Pondělí­ 28.10.2019

Malá hala
čas: 13:00-14:15 Orion

Poznámky: + předzávodní

+ přípravka

Malá hala
čas: 14:30-15:45 Orion

Poznámky: + předzávodní

Malá hala
čas: 15:15-15:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 16:00-17:45 Sólista

Poznámky: 16:00 - 16:45 - Led: Skupina B

16:00 - 16:30 - Rozcvičení: Skupina A

16:45 - 17:45 - Led: Skupina A

Malá hala
čas: 18:00-19:00 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 19:00-20:00 Sólista

Poznámky: Skupina A

Malá hala
čas: 20:15-20:45 Sólista

Poznámky: Skupina A

Úterý 29.10.2019

Malá hala
čas: 12:15-12:45 Sólista

Poznámky: Skupina A

Malá hala
čas: 13:00-14:00 Sólista

Poznámky: Skupina A

Malá hala
čas: 14:00-14:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 15:00-16:00 Sólista

Poznámky: Skupina A

Malá hala
čas: 16:00-16:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 17:00-17:30 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Středa 30.10.2019

Malá hala
čas: 15:15-15:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 16:00-17:45 Sólista

Poznámky: 16:00 - 16:45 - Led: Skupina B

16:00 - 16:30 - Rozcvičení: Skupina A

16:45 - 17:45 - Led: Skupina A

Malá hala
čas: 18:00-19:00 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 19:00-20:00 Sólista

Poznámky: Skupina A

Čtvrtek 31.10.2019

Malá hala
čas: 14:45-15:15 Sólista

Poznámky:

Malá hala
čas: 15:30-16:45 Sólista

Poznámky: 15:30 - 16:30 - Led: Skupina B

15:45 - 16:45 - Led: Skupina A

Malá hala
čas: 17:15-18:45 Sólista

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 17:15-18:15 Předzávodní

Poznámky: + přípravka

Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 20:45-22:00 AVALANCHE

Poznámky:

Pátek 1.11.2019

Malá hala
čas: 19:45-20:45 Orion

Poznámky:

Sobota 2.11.2019

Malá hala
čas: 16:30-17:30 Polárky

Poznámky:

Neděle 3.11.2019

Malá hala
čas: 12:30-13:30 Polárky

Poznámky: + předzávodní

+ přípravka

Malá hala
čas: 13:45-14:45 Polárky

Poznámky: + předzávodní

Malá hala
čas: 15:00-16:30 Kurz

Poznámky: 15:00 - 15:45 - Skupina A

15:45 - 16:30 - Skupina B

Malá hala
čas: 15:00-15:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 15:45-16:30 Sólista

Poznámky: Skupina A

Malá hala
čas: 16:45-18:00 Orion

Poznámky:

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.