Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Podzimní kurz bruslení bude zahájen 29.9.2019 - rozdělení do skupin

27. září 2019

Kurz bruslení začíná v neděli 29.9.2019 od 14:00 hod. v enteria areně v malé hale.

 

Rozdělení do skupin:

SKUPINA "A"     SKUPINA "B"  
  Příjmení Jméno Skupina     Příjmení Jméno Skupina
1. Bureš Max Ivo A   1. Abrahámová Eva B
2. Cablková Gabriela A   2. Andrš  Michal B
3. Češková Klára A   3. Andršová Radka B
4. Ďatko Jan Kajetán A   4. Andršová Gabriela B
5. Dejdarová Klára A   5. Blažejová Aneta B
6. Faltejsek Aleš A   6. Bruštík  Pavel B
7. Gjorgjevikj Marika A   7. Bruštíková Ema B
8. Jeřábková Nikola A   8. Bruštíková Jitka B
9. Kalous Lukáš A   9. Budina  Antonín B
10. Klepetko Sebastian A   10. Cejnarová Adina B
11. Kmentová Nikola A   11. Doleželová Alžběta B
12. Kmentová Natálie A   12. Doleželová Ludmila B
13. Konstantin Sarah A   13. Hladěnová Natálie B
14. Kozák  Marek A   14. Horáková Anna Marie B
15. Kozáková Tereza A   15. Hurych Filip B
16. Kulhánková Běla A   16. Hurychová Linda B
17. Kulhánková Ema A   17. Hurychová Vanda B
18. Kummerová Linda A   18. Juhászová Daniela B
19. Lučan Jakub A   19. Kolmanová Monika B
20. Lučan Ondřej A   20. Kotová Hana B
21. Panuška Vojtěch A   21. Kozera Daniel B
22. Panušková Barbora A   22. Krčmářová Michaela B
23. Pašková Magdalena A   23. Kubešová Sára B
24. Petera Jakub A   24. Mannová Linda B
25. Potůček Josef A   25. Martincová Anna B
26. Potůčková Jana A   26. Martincová Bára B
27. Procházková Anna A   27. Mynařík Jiří B
28. Rothanzlová Rosalie A   28. Navrátil Jan B
29. Schmidt Martin A   29. Navrátil  Mikuláš B
30. Soukalová Sára A   30. Navrátilová Iva B
31. Soukalová Ella A   31. Nováková Mirka B
32. Sváčková Tereza A   32. Růžičková Rita B
33. Sýkora Jan A   33. Růžičková Sofie B
34. Sýkorová  Eliška A   34. Smutná Veronika B
35. Šafářová Markéta A   35. Tamchynová Barbora B
36. Šedivá Sabina A   36. Vacinová Zuzana B
37. Šenkeříková Eliška A   37. Valenta Matěj B
38. Talandová Berenika A   38. Valenta Stanislav B
39. Tiler Jakub A   39. Valentová Markéta B
40. Tiler Filip A   40. Valentová Pavlína B
41. Vojtěch Lukáš A   41. Vaněčková Alice B
42. Volejníková Antonie A   42. Volráb  Vojtěch B
43. Zelenka Daniel A   43. Volrábová Marie B
44. Zelenka David A   44. Záleský Tomáš B

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.