Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

1. lekce zimního kurzu bruslení bude zahájena 18.1.2015

11. ledna 2015

Jak jsme Vás informovali prostřednictvím našich webových stránek, připravuje Krasobruslařský klub Pardubice další sérii kurzu bruslení.

Pro všechny, kteří se chtějí naučit bruslit či zdokonalit v bruslení jsme připravili kurz bruslení, který začne svou první lekcí v pardubické ČEZ Aréně již v neděli 18. 1. 2015 v ČEZ Areně ve malé hale, zápis a placení v šatně pro veřejnost - hned u vchodu z parkoviště. Brusle a teplé oblečení sebou.

1. lekce:

Skupina "A" 15:30 - 16:15

placení kurzovného 14:45 - 15:30 .....800 Kč/ 8 lekcí

Skupina "B" 16:15 - 17:00

placení kurzovného 15:30 - 16:15.....800 Kč/ 8 lekcí

K placení si prosím připravte přesnou částku. Děkujeme.

Po zaplacení dostane každý kartičku se svým jménem. Kartičku musí nosit na každou lekci. Bez kartičky nelze pustit na led. Vezměte si sebou prosím zavírací špendlík na připevnění kartičky.

Není možné platit jednotlivé lekce.

Vzhledem k tomu, že přihlašování do kurzu stále ještě probíhá, pošleme rozdělení do skupin v pátek, po uzavření přihlášek.

Rozdělení je pouze časové. V rámci každé skupiny (A, B) jsou děti rozdělené do skupinek podle úrovně bruslení od úplných začátečníků po pokročilé.


UPOZORNĚNÍ: Bruslíme zpravidla v neděli odpoledne. Výjimečně se může stát, že nám vyjde led pouze dopoledne. Čas zahájení jednotlivých lekcí se může lišit. Přesné termíny známe vždy týden předem, proto sledujte informace ke kurzu na našich stránkách www.krasopce.cz, kde najdete termíny

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.