Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Z MČR a PČR SSB 2017 vezou všechny skupiny medaile!!!

1. března 2017

Polárky Polárky

V neděli 26.2.2017  se konalo "Mistrovství a Přebor České republiky 2017" skupin v synchronizovaného bruslení. Závody se konaly na zimním stadiónu v Havlíčkově Brodě.

 

Náš oddíl měl celkem tři zástupce a to skupinu Polárky, ORION a Avalanche. Naše skupiny startovaly v kategoriích Juvenile (MČR), Mixed Age a Adult (PČR).

 

Ze závodů si každá ze skupin přivezla znovu medaile!!!

 

Skupina Polárky pod vedením Kristýny Hloucalové a Barbory Lahůčké potvrdila skvělou sezónu ve které všechny závody vyhrála a znovu získala po velmi pěkně zajeté volné jízdě první místo v kategorii Junivele (mladší žactvo) s náskokem o 3,11 bodu před skupinou Pážata z BK Příbram. V kategorii startovalo celkem šest skupin.

 

Skupina ORION pod vedením trenéru Z. Procházky a P. Hrabicové měla v kategorii Mix Age na programu volnou jízdu. Po pěkně zajeté volné jízdě našich závodnic obsadila ve svoji kategorii o 1,48 bodů druhé místo za skoro domácí skupinou Starlets a o 3,54 bodu před skupinou Kometa z USK Praha. Opravdu chyběl kousek a mohlo být i zlato. V kategorii startovalo celkem šest skupin.

 

V kategorii Adult děvčata ze skupiny Avalanche znovu zářila a opět obsadila tu nejvyšší metu a přivezla do Pardubic znovu zlaté medaile. Pod vedením trenérky ing. J. Skřivánkové porazila děvčata o 7,96 bodu skupinu Goldies z USK Praha. Skupina Avalanche vyhrála všechny letošní závody.Výsledky:

Kategorie Juvenile
  1. Polárky (KK Pardubice)
  2. Pážata (BK Příbram)
  3. Gemini (Dukla Jihlava - mládež)


Kategorie Mix Age  

  1. Starlets (Dukla Jihlava - mládež)
  2. ORION (KK Pardubice)
  3. Kometa (USK Praha)


Kategorie Adult

  1. AVALANCHE (KK Pardubice)
  2. Goldies  (USK Praha)
  3. All Stars (Ice Club Brno)

 

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.