Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Pěkné výsledky ze závodů v Nymburku a Uherském Brodě

20. ledna 2015

Vítězka - Janička Kindlová Vítězka - Janička Kindlová

O víkendu se pardubické závodnice rozjely na dva závody a to na V. ročník Velké ceny města Uherského Brodu v Českém poháru (systém ISU) a XXVII. ročník Nymburské stuhy Poháru ČKS (systém OBO).

 

Závody v Uherském Brodě se konaly od 18-19.1.2015. Na uvedených závodech se v nejlepším světle představila Karolína Ryšavá, která svým umístěním ve své kategorii na 5.místě velmi překvapila. Jenom o tři místa za Karolínkou umístila Natálka Málková.

 

V kategorii seniorek se Míša Kocková předvedla zřejmě svoji předposlední vystoupení v uvedené kategorii, které ji vyneslo šesté místo. Zřejmě posledním vystopením Míši v sólové kategorii bude Přebor ČR senioru, který se koná v Plzni od 6.2.2015.

K vystoupení nám řekla pár slov Míši maminka: "Umístění nic moc. Ale závod si moc užila. Uznali jí trojitého Salchowa, měla nalevlované všechny pirulety a dokonce naplusovanou trojkovou zakloněnku. Nejela na jistotu, ale chtěla si zkusit ve VJ něco těžšího. Skákala v ní dva dvojité axly a z toho jeden v kombinaci. Má je sice nedotočené, ale byly do výjezdu a na pohled moc pěkné. Ve VJ měla všechny tři kombinace( což je u ní velká vyjímka).Takže vlastně super a dobrý pocit. I pí. Skřivánková měla radost".

 

V neděli 18.1.2015 se konal XXVII. ročník Nymburské stuhy. Výborně si vedly svěřenkyně trenérky Barbory Úlehlové. V kategorii Cvrček C2 zvítězila Amálka Ceplová a v kategorii Nováčci mladší zvítězila Janička Kremlová.

Pěkných výsledků dále dosáhly ve svých kategoriích Karolína Baťková (2. místo Nováčci), Karolínka Hauková (8. místo), Terezka Ludvíková (7. místo) a Karolínka Kindlová (11. místo).

 

Výsledky našich závodnic:

 

VC Uherský Brod 2015 17.1.-18.1.2015 (ISU)

Seniorky (8 závodnic)
6. Michaela Kocková
7. Kateřina Ševcová

Juniorky (24 závodnic)
  6. Karolína Melicharová
11. Kateřina Kubištová

Žačky (30 závodnic)
17. Nikola Rychtaříková

Mladší žačky (30 závodnic)
24. Adéla Pejchová

Nejmladší žačky (29 závodnic)
5. Karolína Ryšavá
8. Natálie Málková


NYMBURSKÁ STUHA - XXVII. ročník 18.1.2015 (OBO)

Cvrček - C2 (15 závodnic)
1. Amélie Emma Ceplová
8. Karolína Hauková

Žačky A (12 závodnic)
11. Renata Žaloudková

Žačky nejmladší A (22 závodnic)
10. Michaela Heřmanová
12. Denisa Kadlecová
15. Monika Zyklová

Nováčci mladší - dívky (24 závodnic)
  1. Jana Kremlová
  7. Tereza Ludvíková
12. Karolína Kindlová

Nováčci A - dívky (17 závodnic)
2. Karolína Baťková

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.