Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

O víkendu se uskutečnil 46.ročník MC Pardubic v krasobruslení v rámci Českého poháru

22. října 2015

Náš Krasobruslařský klub Pardubice pořádal o víkendu "Malou cenu Pardubic 46.ročník" v rámci Českého poháru (systém ISU). Zúčastnilo se jí celkem 106 závodníků z celé ČR.

V silné konkurenci obstáli i naši závodníci. V kategorii juniorek zaujala především  svým krátkým programem a celkově obsadila 2. místo Karolína Melicharová, Kateřina Kubištová skončila na pěkném 5.místě a Kateřina Doubravová na 9. místě. Neméně dobře si vedla i žákyně Nikola Rychtaříková  která naopak zajela velice pěknou volnou jízdu s dvojitým Axelem a trojitým Salchowem. Renata Žaloudková skončila na 26. místě.
Dívkám dobře sekundoval i jediný náš krasobruslař Adam Špatenka, ten na rozdíl od děvčat, předvedl vyrovnané oba programy - jak krátký program, tak volnou jízdu a skončil také na 2. místě.
V mladších kategoriích  už jsme  tak  úspěšní nebyli. V mladších žačkách obsadila Karolína Ryšavá 20. místo, Monika Zyklová 25. místo, Denisa Kadlecová 26. místo a Michaela Heřmanová 29. místo. V kategorii nejmladší žačky obsadila Natálie Málková 12. místo a Karolína Baťková 14. místo.

 

Juniorky:

2. místo - Karolína Melicharová

5. místo - Kateřina Kubištová

9. místo - Kateřina Doubravová

 

Žačky:

2. místo - Nikola Rychtaříková

26. místo - Renata Žaloudková

 

Mladší žačky:

20. místo - Karolína Ryšavá

25. místo - Monika Zyklová

26. místo - Denisa Kadlecová

29. místo - Michaela Heřmanová

 

Nejmladší žačky:

12. místo - Natálie Málková

14. místo - Karolína Baťková

 

Mladší žáci:

2. místo - Adam Špatenka

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.