Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Nikola Rychtaříková získala zlato na MČR v Českých Budějovicích

9. března 2017

Nikola Rychtaříková Nikola Rychtaříková

O víkendu 4 ÷ 5.3.2017 se konalo Mistrovství České republiky v krasobruslení žactva, žactva mladšího a nejmladšího. Mistrovství ČR se konalo na zimním stadiónu v Českých Budějovicích. Na toto mistrovství se kvalifikovaly celkem čtyři závodnice z Krasobruslařského klubu Pardubice - Karolína Baťková, Karolína Ryšavá, Michaela Heřmanová a Nikola Rychtaříková.

 

Největšího úspěchu dosáhla Nikola Rychtaříková , po několika bronzových a stříbrných medailích v uplynulých letech, získala kov nejcennější a titul mistryně republiky v kategorii žákyň. Úspěch byl potvrzen i ziskem osobního bodového rekordu a doposud s nevídaným náskokem 16 bodů před 2. Cimlovou z USK Praha a 3. Kratochvílovou z TJ Stadion Brno. Její celosezónní úsilí pod vedením trenérky Olgy Holubíkové bylo korunováno současně ziskem prvního místa v žebříčku Českého poháru. 

 

V dalších kategoriích se také dařilo a to Karolíně Baťkové, Michaele Heřmanové a také Karolíně Ryšavé.

 

V rámci MČR žactva v Českých Budějovicích proběhlo vyhlášení výsledků Českého poháru. Nikola Rychtaříková získala pohár za 1.místo a Amálka Ceplová získala pohár za 3.misto v žebříčku.

 

Děkujeme závodnicím za pěknou reprezentaci našeho oddílu na MČR a i po celou sezónu.

 

 

Žačky

 1. místo -  Nikola Rychtaříková

 

 

Nejmladší žačky

12. místo -  Karolína Baťková

 

Mladší žačky:

15. místo -  Michaela Heřmanová

19. místo -  Karolína Ryšavá

 

 

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.