Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Na MČR juniorek v Plzni naše děvčata předvedla kvalitní výkony

12. února 2016

Mistrovství ČR v krasobruslení, které se konalo 4. - 6. 2. 2016 v Plzni, se zúčastnily naše tři závodnice K. Melicharová, K. Kubištová a K.Doubravová. Účast v poli nejlepších 25 juniorek z celé republiky si musely na tomto mistrovství vybojovat nejprve řadou závodů v Českém poháru.

 

Pro K.Melicharovou to byl poslední závod její kariéry v sólovém bruslení a po bezchybně zajetém krátkém programu bylo pro ni velkým nemilým překvapením, že jí nebyla uznána kroková sekvence. I přes to se umístila na krásném devátém místě a hned za ní se v top desítce umístila K. Kubištová, které se sice nevydařila povinná kombinace skoků, ale o to víc zabojovala v ostatních hodnocených předepsaných prvcích. K Doubravová obsadila jednadvacáté místo.

 

Do volných jízd nastupovala děvčata v sobotu dopoledne v první a čtvrté rozjížďce. K. Doubravová zajela svůj program s velmi pěknými piruetami a celkově obsadila dvacáté druhé místo. Ve čtvrté rozjížďce se nejprve představila K. Kubištová, která hned v úvodu jízdy skočila dva dvojité axely a velmi dynamickou jízdou si vybojovala sedmé místo ve volných jízdách a celkově se umístila na krásném osmém místě. K.Melicharová začala svoji volnou jízdu také krásnými dvojitými axely - i v kombinaci a celkově skončila na devátém místě. V poslední rozjížďce jsme viděli nejlepší české juniorky včetně E. Úkolové, M. Hanzlíkové a K. Světlíkové. Velmi zdařilou volnou jízdu s pěti krásnými trojitými skoky a dvěma dvojitými axely předvedla E. Úkolová a vybojovala si titul mistra České republiky a účast na MS juniorů, které se bude konat v Derecenu 14.3.-20.3. 2016.

 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat K. Melicharové za její velmi úspěšnou závodní činnost v našem klubu a popřát jí hodně úspěchů v dalším životě.

Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.