Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Mistrovství juniorů a přebor seniorů ČR a VC Plzně

12. února 2015

Natálka Málková Natálka Málková

Dne 6.2 ÷ 7.2.2015 se uskutečnilo v Plzni závěrečné Mistrovství České republiky 2015 v kategorii juniorů a Přebor České republiky 2015 seniorů. Do plzeňské metropole splnilo celkem nominační kritéria pět závodnic pro účast na tomto vrcholném závodu sezóny.

Do plzeňské metropole odcestovaly pouze tři pardubické reprezentantky a to Karolína Melicharová a Kateřina Doubravová v kategorii juniorek a Kateřina Ševcová v kategorii seniorek. Bohužel ze zdravotních důvodů neodcestavala Kateřina Kubištová a Míša Kocková.

V kategorii juniorek se nejvíce dařilo Karolíně Melicharové. Svou účast na MČR si vybojovala na základě umístění v Českém poháru, kde obsadila 7. místo. Krátký program Karolíně vyšel dle svých představ a po krátkým programu ji patřilo 10. místo. Druhý den si Karolína velmi pěknou jízdou vylepšila konečnou pozici. Po obou programech ji pak celkově patřilo 9. místo a to je v tak těžké konkurenci opravdu výborný výsledek.

Další naše závodnice, která v kategorii juniorek startovala byla Kateřina Doubravová. Svou účast na MČR si vybojovala na základě umístění v Českém poháru, kde obsadila celkově 20. místo. Bohužel tuto pozici Katka v Plzni nevylepšila a po obou programech ji celkově znovu patřilo konečné 20. místo.

Danou kategorii vyhrála Anna Dušková. MČR bylo současně kvalifikací na Mistrovství světa  juniorů.

V kategorii seniorek si účast na zajistila Kateřina Ševcová. Svou účast na Přeboru ČR si vybojovala na základě umístění v Českém poháru, kde obsadila 6. místo. Tuto pozici Katka vylepšila a po obou programech celkově skončila na 5. místě.

 

Mistrovství České republiky 2015 juniorů:

8. místo - Karolína Melicharová

20. místo  - Kateřina Doubravová

 

Přebor České republiky 2015 seniorů:

5. místo  - Kateřina Ševcová

 

Dále se konala v Plzni VC Plzně 2015 v závodech Českého poháru (systém ISU).

 

Výsledky VC Plzně:

Nejmladší žačky

8. místo - Karolína Ryšavá

14. místo - Natálie Málková

 

Mladší žačky

21. místo - Adéla Pejchová

23. místo - Tereza Uhlířová

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.