Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

ORION veze z mezinárodních závodů v Budapešti stříbro!!!!

25. března 2017

ORION ORION

V maďárské metropoli Budapešti se od 17.3 ÷ 19.3.2017 uskutečnil tradiční Budapešť Cup 2017 - mezinárodní závod skupin synchronizovaného bruslení. Pro skupinu Polárky a  ORION byl tento mezinárodní závod porovnáváním sil s velmi kvalitní konkurencí z celého světa.

 

Budapešť přivítala skupiny ze všech koutů světa. V kategorii Juvenile, ve které startovala skupina Polárky se sešlo 13 týmů a v kategorii Mixed Age, kde startovala skupina ORION dokonce 16 týmů.

 

Naše skupiny závodily v neděli 19.3.. Po dopoledních trénincích patřilo nedělní odpoledne volným jízdám jednotlivých skupiny. Nejdříve nastoupil tým Polárek jako druhý ve startovním pořadí. Po vystoupení všech týmů patřilo skupině Polárky až 9.místo. V letošní sezóně to bylo jediné jiné umístění než první místo. Vítězem se stala skupina Le Soleil z Polska.

 

Jako druhé také začínala skupina ORION. Skupina zajela velmi moc pěknou volnou jízdu a usadila se na dlouho na prvním místě. Z dané první příčky je nakonec odsunul pouze tým United Angels z Německa. Na třetím místě skončil tým Munisch Synergy také z Německa.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.