Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Životní jubileum Jany Skřivánkové jsme oslavili stylově - na ledě

21. ledna 2011

Je nám potěšením, že se můžeme s návštěvníky našich stránek podělit o tuto informaci. Právě dnes 21. ledna, oslavila jedna z ikon nejen pardubického krasobruslení krásné životní jubileum. A jak Vám mohla napovědět fotka u tohoto článku, oslavenkyní nebyl nikdo jiný než Jana Skřivánková.

Dlouho jsme přemýšleli, jak Janě Skřivánkové poděkovat za její přínos pro pardubický krasobruslařský sport. Vždyť jako závodnice - sportovní dvojice - získala v roce 1968 titul mistrů Českoslovesnké republiky. Po skončení aktivní závodní kariéry se začala věnovat trenérské činnosti, když svými drahocenými radami a zejména svými zkušenostmi pomáhá jak jednotlivým závodníkům, tak také skupině synchronizovaného bruslení Orion. Jak se skupinou tak i v individuálních závodech dosáhla se svými svěřenci výzanmých úspěchů nejen v domácích soutěžích, ale i při reprezentaci České republiky na světových a evropských šampionátech.

A jak jsme se zmínili v úvodu, popřáli jsme oslavenkyni stylově - přímo na ledě v České Třebové při lední revue. Jsme velmi rádi, že se podařilo tuto plánovanou oslavu až do samotného blahopřání udržet v tajnosti a chtěli bychom věřit, že to bylo milé překvapení pro oslavenkyni, když na závěr celé lední revue před zaplněným zimním stadionem přijala gratulace od zástupců našeho oddílu.

Do dalších let přejeme hodně sportovní radosti z úspěchů pardubických krasobruslařek, notnou dávku zdraví, štěstí a zejména pohody, trpělivosti a odhodlání při trénování. V kruhu rodnném pak chvíle naplněné harmonií a spokojeností.

Fotogalerii můžete prohlédnout zde.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.