Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Životní jubileum Jany Skřivánkové jsme oslavili stylově - na ledě

21. ledna 2011

Je nám potěšením, že se můžeme s návštěvníky našich stránek podělit o tuto informaci. Právě dnes 21. ledna, oslavila jedna z ikon nejen pardubického krasobruslení krásné životní jubileum. A jak Vám mohla napovědět fotka u tohoto článku, oslavenkyní nebyl nikdo jiný než Jana Skřivánková.

Dlouho jsme přemýšleli, jak Janě Skřivánkové poděkovat za její přínos pro pardubický krasobruslařský sport. Vždyť jako závodnice - sportovní dvojice - získala v roce 1968 titul mistrů Českoslovesnké republiky. Po skončení aktivní závodní kariéry se začala věnovat trenérské činnosti, když svými drahocenými radami a zejména svými zkušenostmi pomáhá jak jednotlivým závodníkům, tak také skupině synchronizovaného bruslení Orion. Jak se skupinou tak i v individuálních závodech dosáhla se svými svěřenci výzanmých úspěchů nejen v domácích soutěžích, ale i při reprezentaci České republiky na světových a evropských šampionátech.

A jak jsme se zmínili v úvodu, popřáli jsme oslavenkyni stylově - přímo na ledě v České Třebové při lední revue. Jsme velmi rádi, že se podařilo tuto plánovanou oslavu až do samotného blahopřání udržet v tajnosti a chtěli bychom věřit, že to bylo milé překvapení pro oslavenkyni, když na závěr celé lední revue před zaplněným zimním stadionem přijala gratulace od zástupců našeho oddílu.

Do dalších let přejeme hodně sportovní radosti z úspěchů pardubických krasobruslařek, notnou dávku zdraví, štěstí a zejména pohody, trpělivosti a odhodlání při trénování. V kruhu rodnném pak chvíle naplněné harmonií a spokojeností.

Fotogalerii můžete prohlédnout zde.

Aktuality

 • 30. 9. 2023 Kurz bruslení začína 8.10.2023

  Kurz bruslení začíná v neděli 8.10.2023 v enteria areně v malé hale, zápis a placení v šatně pro veřejnost - hned u vchodu z parkoviště. Zahájení  16:15 - 17:00 - Skupina "A" Zahájení  17:00 - 17:45 - Skupina "B"

 • 26. 9. 2023 Valná hromada KK Pardubice

  Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 10.10. 2023 od 18.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v restauraci Signál, Jana Zajíce 708, 530 12 Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

 • 12. 9. 2023 Podzimní kurz bruslení bude zahájen 8.10.2023

  Podzimní kurz bruslení bude zahájen 8.10.2023. Kurz bruslení je pro děti od 4 let. Lekce bruslení jsou rozděleny do 8 lekcí, když jedna výuková hodina je 45 minut a probíhá jednou týdně vždy o víkendu (neděle). Cena kurzu: 1000,-Kč. Platba předem v den zápisu.
  Přesný datum, začátek a rozdělení do jednotlivých skupin bude upřesněn podle počtu přihlášených účastníků kurzu a podrobné informace o začátku a průběhu kurzu najdete na www stránkách.  

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.