Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Získali jsme tajnou nahrávku z přípravy na Mistrovství ČR.... nepropásněte příležitost ji vidět

Dnes se nám podařilo získat unikátní nahrávku z přípravy na únorové Mistrovství České republiky v synchronizovaném bruslení, které se bude konat právě v pardubické ČEZ Aréně. Máte tak jedinečnou příležitost shlédnout utajovanou nahrávku, která by mohla být s využitím divoké karty pro nasazení skupin s nejvyššími ambicemi.

Právě dnes jsme díky této nahrávce mohli vidět přípravu skupiny synchronizovaného bruslení, která se netají, že by chtěla ve své kategorii získat příčiky nejvyšší. Dle závodnice O.H. se bude jednat o účast skupiny v kategorii Adult, proto s blížícím se konáním mistrovského závodu nenechávají nic náhodě a pilně se připravují na vrchol letošní krasobruslařské sezóny, který bude okořeněn ještě podmínkami domácího ledu, kde se chce skupina zejména prezentovat.

Oficiální stránky Mistrovství České republiky v krasobruslení 2012 jsou na adrese www.mistrovstvicr2012.cz.


Chtěli bychom věřit, že Vás také tato získaná nahrávka překvapí.....Aktuality

  • 3. 1. 2022 Zahájení zimního kurzu bruslení odloženo!!

    Zahájení zimního kurzu bruslení v neděli 9.ledna 2022 je odloženo vzhledem k technickým problémům na malé hale pardubické enteria areny. Lekce bude následovně nahrazena cca za 14 dní. Více informací bude uvedeno na web stránkách našeho oddílu.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.