Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Ze Světlé nad Sázavou vezou skupiny SB celkem pět medailí a z toho tři zlaté!!!!

2. března 2015

ORION - Junior ORION - Junior

O prvním březnovém dni se uskutečnilo ve Světlé nad Sázavou "MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SYNCHRONIZOVANÉM BRUSLENÍ PRO ROK 2015 a PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY V SYNCHRONIZOVANÉM BRUSLENÍ PRO ROK 2015"

 

První velkou radost  v nedělním odpoledni  na zimním stadiónu ve Světlé nad Sázavou nám udělala nejmenší děvčata ze skupiny POLÁRKY ziskem bronzové medaile z MČR v synchronizovaném bruslení pro rok 2015.

 

V kategorii „Mladší žáctvo“ skupina POLÁRKY pod vedením trenérek Kristýny Hloucalové a Barbory Lahučké získala druhou velkou medaili z MČR a to bronzovou. Po poledním tréninku na ledě ještě děvčata dopilovala při suché přípravě nějaké detaily a ono se to vyplatilo. Na vítěznou Kometu USK Praha je pouze dělily dva body.

 

Druhou radost v nedělním odpoledni nám udělala skupina  AVALANCHE pod vedením trenérek Jany Skřivánkové a Olgy Holubíkové děvčata v kategorii „Adults“ vybojovala na své společné první velké akci „Přeboru ČR“ - 1.místo s velkým náskokem před skupinou Goldies USK Praha a N´Ice Age Dukla Jihlava.   

 

Třetí obrovskou radost v nedělním již podvečeru nám udělala skupina  ORION-Junior  v kategorii junioři na MČR pod vedením pod vedením Zdeňka Procházky a Petry Hrabicové. Pro krátký program si děvčata vylosovala startovní číslo jedna. Po pěkně zajetém krátkém programu patřilo děvčatům druhé místo. To děvčata nechtěla nechat jen tak a chtěla ukázat, že v České republice patří na špici a to se po velmi krásně a dobře provedené volné jízdě naplnilo. Po volné jízdě získala celkem 98,68 bodů a čekaly na odjetí zbývajícího posledního týmu. Po odjetí posledního týmu se již mohlo slavit naplno a to zisk další zlaté!!! medaile před týmy Darlings VSK Technika Brno a Starlets Dukla Jihlava.

Dalším  velkým úspěchem je získání zlaté medaile v Českém poháru v kategorii junioři za sezónu 2014/2015 skupiny ORION-Junior a bronzové medaile skupiny POLÁRKY!!!!!!

 

O zhodnocení skupiny ORION - Junior jsme požádali trenéra Zdeňka Procházku:

"Děvčata předvedla svůj nejlepší výkon v sezoně. Po drobném zaváhání v krátkém programu, následovala bezchybná volná jízda, která byla zajeta s velkým nasazením a radostí. Celý tým ORION Junior tímto ukázal svou sílu a zcela zaslouženě, s velkým bodovým rozdílem, vyhrál titul mistra ČR v kategorii juniorky. Za mě, i za asistentku Petru Hrabicovou, bych rád všem děvčatům pogratuloval a poděkoval za výkon a za skvělou reprezentaci KK Pardubice. Dále patří také dík společnosti AUTO IN, která nám sponzorsky pomohla s materiálním vybavením pro letošní sezonu."

 

 O další skupině Avalanche nám ráda pár slov poskytla trenérka Jana Skřivánková:

"Skupina Avalanche /lavina/ je nově vzniklá skupina v našem klubu. Jedná se o závodnice z původní seniorské skupiny Orion a vlastně o zakládající členky synchronizovaného bruslení v Pardubicích. Krasobruslení je zaujalo natolik, že se rozhodla pokračovat v kategorii adult. První trénink závodnice absolvovaly v srpnu a poctivým tréninkem se dopracovaly na první místo už v prosinci v Brně v závodě Santa Claus, kde byly velkým překvapením. O to víc bylo nutné trénovat na nastávající závod ve Světlé nad Sázavou, aby potvrdily svou suverenitu.

I zde potvrdily, že jsou ve své kategorii nejlepší a opět vyhrály. Je to opravdu velký úspěch za tak krátkou dobu natrénovat program s předepsanými prvky a dovézt jej do vítězného konce. Nyní se připravují na mezinárodní závod v Budapešti, který se koná 21.3."

Aktuality

  • 7. 12. 2023 Zrušení tréninku sólo kategorie dne 7.12.2023

    Z důvodu zápasu byl zrušen trénink sólo kategorie dne 7.12. Nahrazen bude 8.12. odpoledne. V sobotu 9.12. je přidán trénink.

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.